Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους, η Ελενα είχε τσεκαριστεί από καιρό και ήρθε επιτέλους η ώρα της κρίσης! Συνεννόηση με το γραφείο πολυ εύκολη και σκάει πανω στην ώρα ενα ετοιμοπαράδοτο καυλιαρικο milf με κοντό σορτσάκι και άσπρο πλεχτο χώρος σουτιέν με τις βυζαρες να αχνοφαινονται! Πρώτο εγκεφαλικό και άμεση έπαρση σημαίας χωρίς καθυστερήσεις! Ο πάγος έσπασε αμέσως. Η Ελεναρα ειναι γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης. Ακομπλεξαριστη με πολύ χιούμορ και πολύ καλη διάθεση που τη μεταδίδει και στον πελάτη. Φρεσκαρίστηκε, αν και ηταν πεντακάθαρη και το άρωμα της γέμισε το δωμάτιο και με καυλωσε ακομα πιο πολύ. Το σώμα το βλέπετε και στις ταινίες, οι μοντελοπνιχτες θα απογοητευτούν. Η Ελενα ομως εχει πολυ ωραίο πρόσωπο, μάτια που οταν τη γαμας ιεραποστολικα χάνεσαι μεσα τους και φυσικά βυζαρες και κωλαρα με καυλιαρικο tattoo. Εχει λίγη κοιλίτσα αλλά δενει πολυ αρμονικά με το σύνολο και δεν φαίνεται άσχημο. Αμέσως έπιασε δουλειά... Μεγάλο ταλέντο στα χείλη η κυρια... Μολις χόρτασα περιποίηση την πήρα ιεραποστολικά για να την βλεπω και να καυλωνω ακομα πιο πολυ. Η Ελενη γουστάρει το σεξ, το ζει και συμμετέχει ενεργά. Το μουνακι της πήρε φωτιά αλλά ήθελα να δω και λιγο κωλαρα και τη γύρισα στα 4 και τελειωσα έτσι. Εχω να πω ότι το σοσιαλ με μια τέτοια γυναίκα ίσως αξίζει το ίδιο με το σεξ. Στον πρώτο γύρο μου γαμησε τον πουτσο, στο ενδιάμεσο το μυαλό και μετα μου έδωσε και κατάλαβα. Ειναι απο τις ελάχιστες γυναίκες που άφησα να με καβαλήσει και δεν το μετάνιωσα καθόλου! Χόρεψε κυριολεκτικά πανω στον πουτσο μου! Ήθελα ομως παλι στα 4 και τελικά την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα και της έδωσα και την τελευταία ρανίδα του σπέρματος μου με περισσή ευχαρίστηση. Την Ελενα θα την ξανασυναντήσω σίγουρα γιατι πέρασα πολυ καλά και ειναι απο τις συνευρέσεις που θα θυμάμαι για πολυ καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, iuakoya και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2017
Ευχαριστω Έρωτας
17 Αυγούστου, 2017
Πολύ με προβλημάτισες αγαπητέ...
Πάρα πολύ ΕμμμμΕμμμμ
S
Sc0rpi0s
17 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πώς έτσι? Χμμμ;
19 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί προβληματίστηκες συναγωνιστή? δεν έχω καταλάβει... ή μου διαφεύγει κάτι?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4