Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το πάθος μου για ένα καλό αυταρχικό πρόγραμμα με έκανε να σπάσω το εμπάργκο στις βίλες. Τη Λορένα την είχα σταμπάρει σε κάποιες τσάρκες και το πορνοένστικτο χτυπούσε κόκκινο κάθε φορά. Έτσι λοιπόν με μια καταδρομική επίσκεψη καθώς η ίδια μου είπε ότι μόνο στο Erotica έχει το βαλιτσάκι με τα εργαλεία πήγα στο ίδρυμα. Με το που με είδε στο σαλόνι με θυμήθηκε αμέσως και μου λέει άντε πέρνα μέσα έχω και τα εργαλεία. Πήγα μέσα, έκανα ένα ντουζάκι και το κορίτσι ήρθε. Η Λορένα είναι ένα κοκκινομάλικο ρουμανάκι 27 χειμώνων, μικροκαμωμένης κατασκευής. Έχει τσαγανό πολύ και πολύ σπινθηροβόλο βλέμμα, πολύ συμπαθητικό στήθος μεσαίου μεγέθους και λίγο πεσμένο, αλλά πολύ όμορφο. Στο σαλόνι φαίνεται πιο ψηλή λόγω τακουνιών, γενικά χωρίς τακούνι της έριχνα ένα κεφάλι και δεν είμαι και το πρώτο μπόι. Στο ματς τώρα
Μπήκε μέσα με το βαλιτσάκι και τη βέργα με μια πολύ επιθετική διάθεση. Δεν μου έδωσε πολύ χρόνο, και ξεκίνησε το σόου. Έδινε γερές με τη βέργα, γυρνούσε ρόγες και πολύ βρισίδι συν φτυσίδι. Με πάτησε κάτω, κάναμε πολύ ώρα ποδολαγνεία και αφού πέρασα λιπαντικό και δονητή στη ζώνη ξεκίνησε το γαμήσι. Ιεραποστολικό, όρθιο στον τοίχο, στο κρεββάτι στα 4, μπρούμυτα κτλ. Πέρασε σε fisting, μετά σε fisting με τα πόδια τα οποία κατάφερε να τα βάλει σχεδόν όλα μέσα, πράγμα που με εξέπληξε κι εμένα. Πέρασα ακόμα πιο χοντρό δονητή και συνέχισε σε ιεραποστολικό. Όλη την ώρα με κοιτούσε στα μάτια και είχε τον αέρα της αφέντρας. Δεν με άφηνε να πονάω, μόνο να φωνάζω πόσο μου αρέσει μου επέτρεπε. Στο τέλος με έσυρε στο μπάνιο όπου με κατούρησε και τελείωσα στα πόδια της.
Κάναμε το μπανάκι μας, είπαμε τις εμπειρίες μας από Αθήνα και τα καταστήματα εκεί. Μου είπε ότι γουστάρει πολύ το αυταρχικό(το κατάλαβα από το 1 λεπτό της συνεδρίας) και πως το απόλαυσε πολύ μαζί μου, καθότι στη Θεσσαλονίκη δεν έχει πολλούς τέτοιος πελάτες, και πιστεύει ότι είναι πιο ντροπαλοί σε σχέση με Αθήνα. Μπανάκι μαζί, όπου είχα χρόνο να επεξεργαστώ παραπάνω το σώμα της και το πρόσωπο της.
Εν κατακλείδι ήταν μια υπέροχη συνεδρία όπου πήρα το άντερο στο χέρι, την απόλαυσα καθώς το κορίτσι το έχει πολύ με το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Φιληθήκαμε, κάναμε μια μικρή αγκαλιά και ανανεώσαμε το ραντεβού για την επόμενη φορά που θα είμαι στα λημέρια του βορρά. Στην έξοδο δύο συνάδελφοι που με είδα ότι βγήκα από το δωμάτιο με ρώτησαν πως ήταν το κορίτσι, τους είπα ήταν πολύ καλό αλλά που να ξέραν. Μου φάνηκαν μπακαγιόκοι οπότε το αναφέρω μπας και το δούνε ;) Πορνορεπορτάζ όβερ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λορένα
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
116
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, mpouxos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2017
Πρόθυμη και εξυπηρετική επαγγελματίας.
17 Αυγούστου, 2017
Πόσο βγαίνειτο αυταρχικό στις βιλλες ? Απο περιέργεια πιο πολυ ρωτάω γιατί δεν κάνω full αυταρχικό , απλά αν πάρω όλα τα υπόλοιπα χωρίς strapon και κατούρημα πόσο θα μου βγεί άραγε ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2