Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425699
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η βραδιά χτες ξεκίνησε με ένα φίλο για ένα ποτάκι στο X-Bar στη Συγγρού. Πλήρης παρακμή, η μοναδική γυναίκα που θα πηδούσα από τις 6-7 που δούλευαν, είναι η κοπέλα επί της υποδοχής! Που φυσικά δεν ανεβαίνει πάνω με τους πελάτες. Το αποκορύφωμα ήταν όταν ανέβηκε στο στύλο να χορέψει μια ξανθιά που ήταν για πλάκα στα 75-80 κιλά βάρος!

Φεύγουμε και πάμε στο Lido απέναντι, πολλές εργαζόμενες και μερικά πολύ καλά κομμάτια καθώς και 3-4 που ήταν μούναροι πραγματικοί. Αλλά με τις τιμές στα γυναικεία ποτά να ξεκινάνε από τα 15 ευρώ, καλά κρασιά, ο ανταγωνισμός είναι πολύ μεγάλος. Κατά τις τρεις έχω αποφασίσει πλέον ότι δεν πρόκειται να αφήσω τα λεφτά μου στο μαγαζί, παρόλο που είχα πάει προετοιμασμένος, με ένα μικρό κουτάκι στη τσέπη με Sildenafil 100άρι σπασμένο σε κομμάτια των 25mg.

Το μυαλό μου πλέον έχει κλειδώσει στη Μίλα, μία πανέμορφη Ρωσίδα που έχω δει τις τελευταίες μέρες τις φωτογραφίες της και έχω πάθει πλάκα. Είχα δει ότι είχε διπλή συνεχόμενη βάρδια στο στούντιο στη Θησέως 365 στη Καλλιθέα, και ότι θα δούλευε μέχρι τις πέντε τα ξημερώματα. Κατά τις τέσσερις καταπίνω το Sildenafil στα 25mg και λίγο μετά αναχωρούμε από το Lido, και κατευθύνομαι φουριόζος με το αυτοκίνητο για το Θησέως 365. Είχα μια μικρή αγωνία για το αν θα τηρούσε το ωράριο μέχρι τις πέντε ή αν θα έκλεινε νωρίτερα. Τόσο αργά τη νύχτα και με το Sildenafil να έχει ξεκινήσει να ενεργεί, αν δεν προλάβαινα το στούντιο ανοιχτό οι εναλλακτικές επιλογές μου θα ήταν μηδενικές.

Φτάνω στο στούντιο και η κυρία επί της υποδοχής με καλωσορίζει ευγενέστατη. Πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο χώρο και εντυπωσιάζομαι από τον τεράστιο γωνιακό μαύρο καναπέ στο σαλόνι, πραγματικό κομψοτέχνημα, αλλά και με την διαρρύθμιση του χώρου γενικότερα. Η κυρία μου εξηγεί ότι υπάρχουν δύο κοπέλες, της λέω ότι έχω έρθει για τη Μίλα, οπότε φωνάζει μόνο αυτήν για να έρθει στο σαλόνι. Παθαίνω πλάκα με τη γυναικάρα που αντικρίζουν τα μάτια μου, πληρώνω για το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ και πάω στο δωμάτιο. Που είναι απλά εξαιρετικό, με κρυφούς μπλε led φωτισμούς στο ταβάνι, αλλά και πίσω από έναν μεγάλο καθρέφτη στον έναν τοίχο αριστερά από το κρεβάτι, που και αυτό έχει πολύ όμορφο σχεδιασμό. Ο κλιματισμός δούλευε στο φουλ, και μπάινω για ντουζάκι προσπαθώντας να βγάλω από πάνω μου τις μυρωδιές από τα κορίτσια του Lido που μου τριβόντουσαν, μία μου είχε αφήσει και σημάδια από κραγιόν στο μάγουλο.

Την ώρα που είμαι στο ντουζ, μπαίνει η Μίλα στο δωμάτιο, με βλέπει, σκάει ένα χαμόγελο, φεύγει και επιστρέφει σε λίγα λεπτά. Μένω σαν χάνος με το στόμα ανοιχτό, έχω μπροστά μου έναν πραγματικό μούναρο! Και το λέω εγώ αυτό, που έχω αυστηρή προτίμηση στα πολύ λεπτά και μοντελέ σώματα με το ταβάνι στο βάρος στα 50 κιλά. Η Μίλα θα μπορούσε άνετα να είναι μοντέλο για ένα σχεδιαστή μόδας που δεν θέλει αποκλειστικά μοντέλα που να θυμίζουν κρεμάστρες, αλλά και γυναίκες περισσότερο γήινες και αυθεντικές. Οι αναλογίες στο σώμα της είναι απλά τέλειες και άψογα αρμονικές, με αυτά τα 4-5 παραπανίσια κιλάκια από το αυστηρό πρότυπο των μοντέλων να είναι ομοιόμορφα μοιρασμένα σε ολόκληρο το κορμί, με το τελικό αποτέλεσμα να είναι χάρμα οφθαλμών. Η Μίλα μου έφερε έντονα στο μυαλό το σώμα της Σίντι Κρόφορντ την εποχή των πρώτων super models. Ποτέ δεν ενόχλησαν κανέναν τα 4-5 κιλά που είχε παραπάνω στο σώμα της η Κρόφορντ, σε σχέση με τη Ναόμι Κάμπελ, τη Ζιζέλ κτλ.

Η Μίλα δεν μιλάει ελληνικά αλλά τα αγγλικά της είναι σε πολύ καλό επίπεδο, η συνεννόηση μεταξύ μας ήταν άψογη. Ξαπλώνει στο κρεβάτι και έρχεται στην αγκαλιά μου, και μπαίνω σε πραγματική νιρβάνα με τη μία! Αρχίζουμε τα προκαταρκτικά με φιλάκια στο λαιμό και τρυφερά χάδια. Χουφτώνω απαλά τα υπερόχα στην αίσθηση στήθη της και τη ρωτάω: Μπορώ να τα γλύψω; Φυσικά, μου απαντάει. Αρχίζω να πιπιλάω απαλά πότε τη μία ρόγα και πότε την άλλη, και η Μίλα ξεκινάει να μου χαϊδεύει το εργαλείο απαλά, που ανταποκρίνεται άμεσα, το Sildenafil βάρεσε κόκκινο συναγερμό. Μέσα σε ένα λεπτό μου έχει γίνει πέτρινος, και βλέπω το χαμόγελο να ζωγραφίζεται στο πρόσωπο της Μίλα. Και τι δεν θα έδινα για να ήξερα τι σκεφτόταν εκείνη τη στιγμή. Σκεφτόταν άραγε: "Μισό λεπτό του τον χάιδεψα και έγινε πέτρινος. Μάλλον θα χύσει στο άψε σβήσε με τη πίπα". Ή μήπως να σκεφτόταν: "Ποπό, πέτρινος έγινε στο τσακ μπαμ, ελπίζω να προλάβουμε να γαμηθούμε και λιγάκι!"

Και που να ήξερε! Έρχεται η ώρα της πίπας, και η Μίλα προσπαθεί ξανά και ξανά, αλλά δεν μπορεί με τίποτα να ανοίξει το φακελάκι της καπότας, οπότε ζητάει τη βοήθειά μου: "Μήπως μπορείς να την ανοίξεις, δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να την ανοίξω". Και ενώ έχω αρκετές φορές πρόβλημα με το άνοιγμα στις καπότες, αυτή τη φορά την άνοιξα με τη μία. Μου τη φοράει και ξεκινάει πίπα που μου στέλνει φοβερά κύματα ηδονής, όχι τόσο λόγω τεχνικής κατάρτισης, που σίγουρα την έχει, αλλά κυρίως λόγω του ότι έχω μείνει κάγκελο από την εμφάνιση της γυναικάρας που είναι στο κρεβάτι μαζί μου. Της κρατάω πάνω τα μαλλιά της, που σημειωτέον είναι μεν μακριά αλλά ίσια, και όχι σπαστά, όπως στις φωτογραφίες της, και απολαμβάνω το υπερθέαμα από το καβλί μου που λιώνει στο στόμα της. Ξεκινάει με έντονες προσπάθειες για deep throat, που σχεδόν καταφέρνει απόλυτα, μόλις 2-3 εκατοστά από το εργαλείο μου έμεναν έξω από τα χείλη της, όλο το υπόλοιπο το εξαφάνιζε στο στόμα της. Πίπα πάρα πολύ καλή, με τα χείλη της σφιχτά όσο πρέπει, με εναλασσόμενο ρυθμό και τεχνική, πότε μόνο με το στόμα, και πότε μόνο με όλο το κεφάλι στο στόμα ενώ ταυτόχρονα μου έπαιζε σε αργό και στριφογυριστό ρυθμό τον κορμό από το εργαλείο. Το στοιχείο που με εντυπωσίαζε ήταν η σιγουριά που απέπνεε στην πίπα της, δεν με κοίταξε ποτέ στα μάτια για να κόβει αντιδράσεις, έμοιαζε να είναι απόλυτα σίγουρη για τον εαυτό της και ότι θα μου άρεσε αυτό που μου έκανε. Σε όλη τη διάρκεια της πίπας, τουλάχιστον όσο την πρόσεχα, είχε τα μάτια της κλειστά, δείχνοντας να απολαμβάνει και η ίδια το τσιμπούκι που μου έκανε.

Έχω αράξει και απολαμβάνω το υπερθέαμα της πίπας της που κράτησε αρκετή ώρα, τουλάχιστον πέντε λεπτά, ίσως και παραπάνω. Συνέχιζε ακούραστη και χωρίς το παραμικρό σημάδι κόπωσης, μέχρι το σημείο που την σταμάτησα εγώ, γιατί πλέον με είχε κάνει τούρμπο και ήμουν έτοιμος να χάσω τον έλεγχο, αν συνέχιζε για άλλα 30 δεύτερα, θα με τελείωνε. Της λέω να ανέβει σε κλασικό cow girl, ανεβαίνει από πάνω και βάζει λίγη κρέμα στο μουνάκι της, και τον βάζει αργά και βασανιστικά όλον μέσα, της φέρνω και τα δύο χέρια της να στηρίζεται στο στήθος μου, την γραπώνω από τη μέση και ξεκινάω αργές πλήρεις διεσδύσεις, έβγαινα σχεδόν όλος έξω και ξανάμπαινα. Της χαιδεύω το στήθος και μπαίνω με τη μία στη σήραγγα της ευτυχίας, σκέφτηκα: "Ποπό, τι μουνάρα είναι αυτή που γαμάω, δεν υπάρχει αυτό". Η συμμετοχή άριστη, με χαμηλόφωνες κραυγούλες.

Το cow girl κράτησε αρκετή ώρα, με τη Μίλα να προσπαθεί ανά τακτικά χρονικά διαστήματα να επιταχύνει ρυθμό. Της λέω: "Γιατί πας να επιταχύνεις συνεχώς"; Μου απαντάει: "Μήπως επειδή είμαι Ρωσίδα"; Της λέω: "Έλα από κάτω, θέλω εγώ να μπορώ να ελέγχω απόλυτα τον ρυθμό της μάχης". Την γυρνάω σε ιεραποστολικό, όπου η αίσθηση στο μουνάκι της ήταν απλά υπέροχη και σφιχτή, παρόλη την κρέμα και του cow girl που προηγήθηκε, και παρά το γεγονός ότι είχε τα πόδια της χαμηλά. Ξεκινάω με αργό και βασανιστικό ρυθμό, αλλά προοδευτικά επιταχύνω, και η Μίλα δίνει ρεσιτάλ στο θεατρικό, αφού νιώθω προοδευτικά το μουνί της να σφίγγει όλο και περισσότερο το εργαλείο μου, θυμίζοντας έντονα μια γυναίκα που πάει προς τον οργασμό. Της λέω να σηκώσει ψηλότερα τα πόδια της στην πλάτη μου, μια και αποφάσισα να την χύσω έτσι, αλλά δεν με υπάκουσε, συνέχισε να έχει τα πόδια χαμηλά, ίσως και να μην κατάλαβε τι της είπα. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα ξενέρωνα ελαφρά, αλλά όχι με τη Μίλα, όχι με αυτόν τον υπερμούναρο, δεν θα άφηνα μικρολεπτομέρειες να μου χαλάσουν το γλυκό.

Αλλάγή πλάνου λοιπόν, και της λέω να έρθει σε πισωκολλητό. Με το που μπαίνω μέσα της, συνέβη αυτό που μου επιβεβαίωσε πέρα από κάθε αμφιβολία ότι η Μίλα έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα στο κρεβάτι με πάρα πολλούς άντρες. Ανέβασε μερικά εκατοστά την λεκάνη προς τα πάνω και ελαφρά προς τα δεξιά, για να με κεντράρει και να μου προσφέρει πλήρη διείσδυση. Αυτό ήταν μάγκες. Ούτε 10-15 πλήρεις διεισδύσεις δεν πρόλαβα να κάνω, και έχυσα πολύ έντονα.

Τραβιέμαι από μέσα της, ξαπλώνει στο πλάι στο κρεβάτι, ξαπλώνω κι εγώ απέναντί της. Κοιταζόμαστε συνέχεια στα μάτια, κι εκείνη χαμογελάει συνεχώς με ένα χαμόγελο απλά υπέροχο. Ξεκινάμε και μιλάμε λες και γνωριζόμαστε χρόνια, με μια απόλυτα φυσική ροή στη κουβέντα μας. Είναι μόλις 2-3 βδομάδες στην Ελλάδα, όπου ήρθε για διακοπές και σκέφτηκε να συνδυάσει το τερπνόν μετά του ωφελίμου. Κάνει την ίδια δουλειά στο Παρίσι και στο Ντουμπάι, αλλά δεν μου διευκρίνισε αν δουλεύει σε κάποιον χώρο σαν στούντιο ή σαν call girl. Σίγουρα προτιμάει να δουλεύει Παρίσι και Ντουμπάι, μια και τα χρήματα είναι πολύ περισσότερα εκεί σε σχέση με την Ελλάδα. Στις 28 Αυγούστου αναχωρεί και μπορεί να ξανάρθει κάποτε στην Ελλάδα, μπορεί όμως και να μην την ξαναδούμε ποτέ.

Κοριτσάρα μου, να είσαι πάντα καλά, οι καλύτερες ευχές μου θα σε συντροφεύουν για πάντα.

Οι βαθμολογίες είναι οι ανώτερες που μου επιτρέπει το σύστημα, οι πραγματικές θα ήταν:

Πρόσωπο: 9
Σώμα: 9
Συμμετοχή στο σεξ: 9

Της στερώ το δεκάρι στη συμμετοχή για μικρολεπτομέρειες: μάλλον το ότι προσπαθεί να αποφύγει τα φιλιά, το ότι δεν με κοιτούσε στα μάτια στη διάρκεια της πίπας, και γιατί δεν σήκωσε τα πόδια της ψηλότερα στο ιεραποστολικό, όταν της το ζήτησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Μίλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kozima, maestro3000, bigbadbanger και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2017
ρε θεέ πες μας, πως εσπασες το χαπάκι του sildenafil στα τέσσερα; χαχαχα... πεθανα,,, τέτοιες κριτικές χρειάζεται το site γραμμένες under placebo effect, με αδεια τη τσέπη πια... ευχαριστούμε!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1