Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπάσιμο στους απαγορευμένους δρόμους της Αθήνας τις πρωινές ώρες μετά από βραδινό ταξίδι. Οίκοι της Φυλής κλειστοί και βιαστικός λόγω υποχρεώσεων τρέχω με τις συγκοινωνίες προς Κολωνού 32Β σκαστός με την ελπίδα ότι θα τον βρω ανοιχτό. Με ανακούφιση βλέπω από μακριά το φωτάκι αναμμένο και χωρίς να χάνω χρόνο ανεβαίνω τα σκαλιά. Ο συγκεκριμένος οίκος είναι από τους λίγους της περιοχής που έχουν μία υποτυπώδη καθαριότητα και ανώτερο επίπεδο κορασίδων σε σχέση με τον ανταγωνισμό της περιοχής. Σαλονάρισμα Καρίνας,ανάμεικτη πρώτη εντύπωση, αλλά πέσιμο στα ίσια από εκείνη,δε με άφηνε να φύγω! Ντάξει, σκέφτομαι ότι δεν είχα και εναλλακτικές, δε με χάλαγε να πω και την αλήθεια,δεν είχα και χρόνο,μπήκα μετά από λίγη σκέψη. Κατέθεσα τα 15 αργύρια στην τυπική τσατσά και πέρασα στο δωμάτιο. Ξεπέταξε ένα άλλο σε 2!!! λεπτά παρακαλώ,όπως μου είπε πριν περάσω στο δωμάτιο και ήρθε τρεχάτη. Μελαχρινή , μέτρια σε ανάστημα,1,5αρι βυζί ,γενικά χαλαρό σώμα και κώλος,1-2 κιλάκια παραπάνω αλλά καυλόφατσα με έκφυλο βλέμμα. Στα πλαίσια και εγώ μίας ξεπέτας για εκείνη, με έβαλε κάτω χωρίς πολλά πολλά αποφασισμένη να με τελειώσει γρήγορα! Δε της έκανα όμως το χατήρι,κράτησα γύρω στο 10λεπτο, ξεκινώντας αυτή από πάνω,ιεραποστολικό και κατάθεση με αυτή στα τέσσερα. Προστιχάντζα η γυναίκα,έψαχνε να με τελειώσει πριν την ώρα μου λέγοντας μου βρωμόλογα. Συμμετοχή στο φουλ,δε μπορώ να πω. Τέλειωσα, ντύθηκε με χαιρέτησε και έτρεξε στον επόμενο λόγω μονοπωλείου τη συγκεκριμένη ώρα. Δε θα έλεγα όχι σε μία επανάληψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 truker, fouxter, numpas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού