Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κυριακκη βραδυ λοιπον αφου γυρισαμε σχεδον ολα τα σπιτακια με τα αυτιστικα μου! Ξαναγυρισα στο συγκεκριμενο για να φαω το μωρο!Κουλ

Εδωσα το παραβολο των 30€ για δοκιμασμα!Γλώσσα Περιμενα το μωρο στο μεγαλο δωματιο που εχουν και ανεβαινεις τα σκαλοπατια! Ερχεται το μωρακι η Αγγελικουλα... Ελληνιδα απο Εδεσσα, πολυ κοντοπουτανο μωρο, με ωραιο προσωπο παρεπιμπτοντως και ροζ ανταυγειες στο μαλλι της!(Γλώσσα) Χειραψια γνωριμιας και κατευθειαν κοπλιμεντα εκατερωθεν!Κουλ
Αρκετα επικοινωνιακο μωρο...ωσπου στο κρεβατι που ειμασταν ξαπλωμενοι κ χαμουρευομασταν μου λεει : " πρεπει να σαι ΠΑΟΚ εσυ! Δεν θα τα παμε καλα!"
- Εγω: "Κανετε καλυτερα γαμησια απο τις δικες μας!"Ναι!
Αγγελικουλα: "Ετσι ετσι ειναι μωρο μου"Προσκύνημα
Εκει που εγλυφα τα βυζακια της και πηγαινα σιγα σιγα προς την επικειμενη περιοχη της...μου λεει: " συνεχισε μωρο μου κ εμεις γκαβλωνουμε! Οχι μονο εσεις."(ΠροσκύνημαΠροσκύνημα). Την ρουφηξα για τα καλα κ ποτε ποτε εγλυφα κ την κωλοτρυπιδα της κ γουσταρε αρκετα.(Ναι!)
Η πιπα της δεν ειχε ενδιαφερον κ μπορω να πω, πως ηταν κ το μοναδικο της μειον στον αγωνα!Λύπη
Την ξεκινησα ιεραποστολικα...αφου πηρα ακομα μια ρουφηξια στην μουναρα της. Αντεχει το σφυροκοπημα και λεει κ πολλα προστυχολογα!
Ηθελα ομως να δω και τι κανει αυτη απο πανω! Ξαπλωσα μου ενωσε τα ποδια και γαμηθηκε το μωρο σε reverse cowvirl!Γλώσσα Ωραια καθισματα το μωρο και μας τα πηρε ολα...συνεχιζε τα βαθια καθισματα της μεχρι που καταλαβε οτι δεν ειχα κατι αλλο να βγαλω!Γλώσσα

Τα ειπαμε παλι στο τελος και οτι το μωρο πλεον εχει αδεια! Να κανει τα μπανακια της!Κουλ Χαιρετηθηκαμε ωραια κι αυτο!

Δεν μπορουν ολοι να παρουν αυτα και πρεπει να το καταλαβαινουν! Καπέλο Για το μωρο αν ηταν πιο ψηλο ισως και να γινοταν το νεο αστερακι μου αλλα...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Αγγελική
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΦΑΚΙΡΗΣ, Blastbeat208 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού