Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τυφλή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο στα στενά του Ηρακλείου,πήγαινα για μία μελαχροινή που 2 μέρες πριν την είχε πάρει ένας φίλος αλλά δεν τη βρήκα (με βάση τα λεγόμενα του ήταν δυνατή στο τερέν).Τα κλασσικά η ίδια τυπική τσατσά που παίζει τον τελευταίο καιρό,σε τιμή από 30 έως 35 το απλό. Μου παρουσίασε τη Μαρία λοιπόν,μία ξανθούλα,ντροπαλή ομολογουμένως,ομορφούλα όμως με 1,5αρι βυζάκι και ζουμερό κωλαράκι σε κανονικά κιλά. Δε χάνω την ευκαιρία όμως και καταθέτω το παράβολο. Μπαίνω στο δωμάτιο, καθαρό, όπως και γενικά ο συγκεκριμένος οίκος.Ξεντύνομαι περιμένοντας καρτερικά να ακούσω τα τακούνια της Μαρίας. Χωρίς πολύ ώρα αναμονής,ντάκα ντούκου ,ακούω τα τακούνια και προετοιμάζομαι να την υποδεχτώ. Πιο χαλαρή σε σχέση με το σαλονάρισμα, λίγο social για αρχή,πολύ ευγενική και δηλώνει από Ρουμανία.Με σήκωσε με την πρώτη της επαφή,καλή πίπα αρκετή ώρα χωρίς χέρι. Αλλάξαμε τρεις στάσεις,αυτή από πάνω αλλά να έχω θέα την κωλάρα της οπού είχε αργό και αισθησιακό κούνημα,στα 4 συνεχίζοντας να αγναντεύω την πίσω κίνησή της και ιεραποστολικό στο οποίο και κατέθεσα. Συμμετοχή αρκετή και με το παραπάνω για να μη σε ξενερώσει. Στο τέλος μου είπε ότι είχε μια εβδομάδα στο Ηράκλειο, ερχόμενη από Λιοσίων και θα βγάλει το καλοκαίρι της εδώ. Την προτείνω,δε θα χάσετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alleniverson, Manos 91, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού