Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564572
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αριάννα είναι μια εμφανίσημη κοπέλα:
Καστανή και με όμορφο,γήινο πρόσωπο βλέποντάς την προχθές από κοντά μπορώ να πω ότι είναι από τις περιπτώσεις που αδικείται από τις φωτογραφίες.
Ο αρμονικός με το υπόλοιπο ωραίο σώμα ζουμερός κώλος της,είναι το άλλο χαρακτηριστικό της οπότε όσοι επιθυμούν εντελώς και αυστηρά μοντελέ κορμί,ας προσπεράσουν.

Συμπαθητικά αμήχανη αλλά με ωραία αύρα,μπήκε στο δωμάτιο,είπαμε δυο κουβέντες και λύθηκε αρκετά!
Καλή στα προκαταρκτικά της,κατάλαβε πως και τι μου άρεσε και έδωσε την κατάλληλη προσοχή.
Το μόνο αρνητικό ήταν ο σχετικά γρήγορος ρυθμός που είχε,σαν να βιάζονταν να περάσει στο "παρακάτω".

Το στοματικό της σχετικά καλό,όχι βαθύ ούτε πορνοσταρικού στυλ αλλά απαλό,γλυκό και σε αισθησιακό τέμπο,κράτησε αρκετά ύστερα από δική μου επιλογή και παρότρυνση.
Όλο αυτό συνοδευόμενο μάλιστα από ερεθιστικά κοιτάγματα από τα μάτια της Αριάννας!

Με θέα τα ωραία πόδια και το καλό άνοιγμά της,το ιεραποστολικό ήταν από τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού μια και είχα μπροστά μου το πρόσωπό της και τις καυλωτικές εκφράσεις του.

Το στήσιμό της στα τέσσερα μέτριο,διορθώθηκε όμως αμέσως με την καθοδήγησή μου.
Απίστευτα καυλωτική η θέα της κωλάρας της με ουδέτερη όμως γενική συμμετοχή από την ίδια σε αυτή τη στάση.

Στο τέλος,φανερά λυμένη ήταν επικοινωνιακή και με διάθεση για κουβέντα βγάζοντας μια ωραία amateur εικόνα!

Καλή λοιπόν η Αριάννα,όμορφη,κινείται σε χαμηλούς τόνους με amateur/gfe διάθεση και είναι δεκτική στην διόρθωση των μειονεκτημάτων της.
Για όσους λοιπόν είναι λάτρεις αυτού του ύφους/στυλ,προτείνεται!

*Χαμηλή βαθμολογία για τον νεαρό επί της υποδοχής επειδή ήταν αγενής και ψιλοειρωνικός ώσπου να επιλέξω μεταξύ της Αριάννας και της Πάρις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Αριάννα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, iuakoya, company of heroes tho και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2017
Ο νεαρος γκεουλας τσατσος της υποδοχης ειναι απλα για σφαλιαρες και κλωτσιες. Εντελως αγενης, απλα δεν κανει για αυτη τη δουλεια και νομιζω χαλαει και την εικονα του καταστηματος. Τα ιδια ακριβως εκανε και σε εμενα
15 Αυγούστου, 2017
Πραγματικά κρίμα για έναν τέτοιο χώρο να έχει στην υποδοχή του και στις υπηρεσίες του έναν τόσο αγενή τύπο.
Τον πέτυχα την προηγούμενη εβδομάδα,ήλπιζα ότι μήπως έχει αλλάξει σε σχέση με το παρελθόν αλλά...δυστυχώς μία από τα ίδια.
15 Αυγούστου, 2017
Deluxe, πέρσι που πηγα, κάπως έτσι ήταν μια κυρία που είχαν, με έφερε σε άβολη θέση και με τα κορίτσια όπως τα παρουσιάζε και όταν είχα διαλέξει κοπέλα και πρόγραμμα με πίεζε για παραπάνω.
Αντίθετα Ηρώων Πολυτεχνείου που είχαν ένα σπίτι τότε και Αριστοτέλους ήταν άριστοι και οι 2.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3