Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια που ήταν και to el clasico χτες είχα κανονίσει και τον Κουβανέζικο δυναμίτη.
Λοιπόν το γραφείο εξυπηρετικότατο η κοπέλα έφτασε 5 λεπτά πιο νωρίς.
Χτυπάει η πόρτα και ανοίγω και βλέπω έναν μουνο απίστευτο η κοπέλα είναι πιο ομορφη από κοντά και ακόμα πιο
αδύνατη με φοβερή μέση δαχτυλίδι κωλαρά και βυζαρες και πόλυ ωραίο ντύσιμο μύριζε και κάτι κρέμες που είχε βάλει σκέτη καύλα.
Είχα κάνει το μπανακι μου από πριν στο σπίτι και με το που μπήκε αρχίζουμε τα γλωσοφιλα τι χειλαρες Θεέ μου,
την ξεντύνω και με ξεντύνει και αρχίζει μια πιπαρα με τα όλα της με βάθος και αντοχή μετά πέρασμα προφυλακτικού και στα τέσσερα ήρθε η 1 κατάθεση.
Συζητησούλα για 10 λεπτά να πάρω και μια ανάσα και να κάνουμε και τα μπανακια μας.
(τρελάθηκα με το ταπεραμεντο και την προφορά της που γλυκοψευδιζει έχω κάτι φίλες περουβιανές που μιλάνε ακριβός έτσι)
Στον 2 γύρο με έπιασε σε ένα πιο ήρεμο στοματικό σε όλη την ευρύτερή περιοχή και Μέτα την έβαλα στα 4 για anal τι κωλαρά είναι αυτή αναρωτήθηκα ,Πόλη δεμένη με την μέση δαχτυλίδι.
Μετά το anal την έβαλα να μου γλύφει τα αρχίδια και μια τον κώλο και εγώ να κάνω ισπανικό αυτή είναι η αγαπημένη μου στάση και το τέλος ήρθε αφού την έβαλα μπουμιτα να μου καραμελώνει τα αρχίδια και να μου δειχνει τα πατουσακια της, της τα έδωσα στο στόμα και πριν πάει στο μπάνιο μου τα έδειξε κιόλας και τοτε ολο το γήπεδο φώναζε ρυθμικά το όνομα της MORALES,MORALES,MORALES Προσκύνημα
Πριν φύγει μιλήσαμε για 10 λεπτακια είναι πολύ καλή κοπέλα ταπεινή και χωρίς τουπέ είναι και κοντούλα που έχω αδυναμία στης μικροκαμωμένες σκέτη τρέλα.
Η κοπέλα τα αξίζει τα λεφτά της μέχρι το τελευταίο ευρώ την συνιστώ ανεπιφύλακτα μετά από διάφορες ήττες που έχω φάει από cg κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει δεν κλέβει χρόνο είναι τυπακι χαρούμενο και είναι μουναρος για έμενα αξίζει το κάθε ευρώ που έδωσα ίσος είναι η πρώτη φορά που θα ΞΑΝΑ ΤΙΜΗΣΩ cg όταν ξαναγυρίσει μεγαλη μπάλα η κοπέλα μου έβαλε gool από τα αποδυτήρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
albertontino1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
461
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, panos877, putaniaris89 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού