Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35671
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παραθέτω την κριτική που είχα κάνει στο νήμα της Νάνσυς τον Ιανουάριο.
Από τότε έχουμε ξαναβρεθέι αρκετές φορές και έχω τιμήσει και κουλούρι.
Οι εντυπώσεις παραμένουν ίδιες και καλύτερες αλλά θα προτιμούσα να το είχε 100 με κουλούρι και 80 απλό ή ακόμα καλύτερα 80 με κουλούρι.
Έτσι παίζει να την έπαιρνα κάθε μέρα Κατσικογάμης Ναι! :

Λοιπόν πρόσφατη συνάντηση με το κοράσιο και μόνο τα καλύτερα έχω να πω..
Είναι ίσως ότι πιο φρέσκο έχω πάρει με πολύ όρεξη και δεν λέει όχι πουθενά. Γενικά με άρπαξε με το που μπήκε (πράγμα που με καύλωσε αμέσως). Εμφανισιακά είναι για υποκειμενικά γούστα απο την άποψη του ότι έχει το κλασσικό αχλαδωτο ελληνικό σώμα (κωλάρα με μικρο πειραγμένο βυζάκι) που εμένα προσωπικα καυλώνει αφάνταστα και είναι και λίγο ψήλη, δηλαδή κλασική νταρντάνα. Όπως είπε και ένας συνάδελφος πιο πάνω εμοιαζε με μία πρώην του πράγμα το οποίο συνέβη και σε μένα (ελπίζω να μην είχαμε την ίδια πρώην Cheesy) Απο καθαριότητα μοσχοβόλαγε και έκανε τα ντουσάκια της πριν και μετά. Πιστεύω είναι η πιο νέα που έχω πάρει απο Call Girl και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω. Έκατσε παραπάνω απο ώρα, συναντηθήκαμε στο Bill και το δωράκι της ήταν 100€. Σε κάποια στιγμή με "παρακάλαγε" να την πάρω απο κώλο αλλά πριν μου είχε πει ότι είναι 120 με κώλο και επειδή είχα ένα 10ρικο ακόμα είπα να μην δοκιμάσω και της είπα ότι δεν με καυλώνει ο κώλος πολύ (ένα απο τα μεγαλύτερα ψέματα που έχω πει ποτέ μου) Γενικότερα μου άφησε ένα αίσθημα πληρότητας όταν έφυγε και όπως αναλογιζόμουν το ραντεβού μου πέρασε απο το μυαλό ότι άνετα θα την ήθελα για γκόμενά μου (λίγο το νέο έτος θες, λίγο ότι έμοιαζε με την πρώην) πράγμα το οποίο δεν έχω ξανασκεφτεί για άλλο Call Girl ποτέ.

Υ.Γ: Για να μην παρεξηγηθώ φακλάνα εννοώ την κοπέλα που έχει σώμα αχλάδι. Μεγάλο κώλο δηλαδη και λεπτή μέση.
Αν γουστάρετε τέτοιες nigga στυλ φάσεις τρεχάτε μιας και η κοπέλα το δίνει και το ζει με το παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 btra21, Νανσυ 24, nobodyelsebutme και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
Αν ειναι η πιο νεα που εχεις γαμησει μαλλον πας με 60αρες Μαλακία .Για την νανσυ την μελαχρινη ειναι ολα αυτα ρε μαγκες ποια νταρντανα μουναρος ειναι αλβανικης προελευσης με εκφυλο βλεμμα να την περνεις μονο στα 4 και να την σφαλιαριζεις νον στοπ...θα τρελαθοθμε τελιως με εσας...
31 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω καλό οφθαλμίατρο
Να σε στείλω να αρχίσεις να βλέπεις καλύτερα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2