Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κριτική για τη Σλοβάκα Πάρις που μου είχε μπει στο μάτι με τις καινούριες της φωτό.

Το στούντιο συνήθως έχει πρόβλημα στο πάρκινγκ, όμως λόγω Αυγούστου βρήκα πανεύκολα. Το σαλονάκι τίποτα ιδιαίτερο και η τσατσά λίγο φλύαρη αλλά ποιος νοιάζεται. Το δωμάτιο 3 που με έβαλε η τσατσά ήταν πολύ καλό με φοβερό μπάνιο-υπόδειγμα πως πρέπει να είναι. Το μόνο αρνητικό ότι δεν υπήρχε κάποιο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι και κάπου να αφήσεις τα ρούχα/πράγματα εκτός από έναν καλόγερο. Επίσης δεν έχει καθρέπτες. Η μουσική από ραδιόφωνο μου έσπασε τα νεύρα, πόσο δύσκολο είναι να έχουν κάποιο πλέιλιστ που να ταιριάζει στην περίσταση;

Πήρα το 100άρι πρόγραμμα που σημαίνει 30 λεπτά με 69 και ισπανική. Να σημειώσω εδώ ότι το τεσσάρι στο VFM δεν έχει να κάνει με την Πάρις αλλά με τη χρέωση των στούντιο μιας και είναι απαράδεκτα ακριβή όταν το GDE και το Glamour προσφέρουν μισάωρο σε ξενοδοχείο στα 80 και 100 ευρώ αντιστοίχως με υπηρεσίες CG. Το συγκεκριμένο πρόγραμμα θα έπρεπε να τιμολογείται στα 70 ευρώ μαξ.

Η Πάρις είναι πολύ όμορφη και αδικείται από τις φωτό. Ίσως ο λάθος φωτισμός στην φωτογράφηση, ίσως δεν έχει φωτογένεια και δείχνει κάπως άγρια ενώ είναι πολύ γλυκιά και όμορφη. Το σώμα της είναι καταπληκτικό με υπέροχο δέρμα και αρκετά καλοφτιαγμένα στήθη. Το μουνάκι της είναι μικρό και απλά τέλειο και το κωλαράκι σφικτό και πεταχτό. Γενικά το σώμα της είναι πολύ αναλογικό.

Η συμπεριφορά της μπορεί να χαρακτηριστεί λίγο απότομη, αλλά επειδή μου άρεσε πάρα πολύ και είχα αμέσως καλό αίσθημα, επιστράτευσα την εμπειρία μου και λίγο-λίγο την κατάφερα να χαλαρώσει. Μου πήρε μια αρκετά καλή πίπα χωρίς, και δέχθηκε ευχάριστα την ανταπόδοσή μου. ΤΟ σεξ ήταν πολύ καλό μιας και οι ανατομίες μας ταίριαξαν γεγονός απαραίτητο για να είναι η συνάντηση άνω του μετρίου. Μετά από 3-4 στάσεις, κι επειδή έχω κακά ποσοστά κατά τις λιγοστές επισκέψεις μου στα στούντιο, δεν το ρίσκαρα άλλο και τέλειωσα τη συνεύρεση επιτυχώς.

Το κορίτσι αυτό θα σκότωνε αν δούλευε ως cg με τις ανάλογες σαφώς υπηρεσίες, δυστυχώς όμως περιορίζεται στον πιεστικό (για τα κορίτσια) και διεκπαιρεωτικό (για τον πελάτη) κόσμο των στούντιο τα οποία πρέπει να καταλάβουν ότι για να ξεχωρίσουν από τα μπουρδέλα και να δικαιολογήσουν το αντίτιμο που λαμβάνουν πρέπει να ανεβάσουν κι άλλο τον πήχη τόσο στις εγκαταστάσεις όσο και στη φιλοσοφία τους που πρέπει να μετακινηθεί από το "πως θα βγάλουμε περισσότερα ξεζουμίζοντας τα κορίτσια και τον πελάτη", στο "πως θα προσφέρουμε μια καλύτερη εμπειρία στον πελάτη αυξάνοντας έτσι την πελατεία μας".

Αλλά ποιος ακούει τώρα Αυγουστιάτικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάρις
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Constantinos27, mitsmitsa και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού