Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 169683
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...τον τελευταίο καιρό δεν πείθομαι απο την απομίμηση ηδονής του πληρωμένου χώρου ωστόσο η ανάγκη διέγερσης μέσω νέων αντικειμένων παραμένει ισχυρή ...
...στην επάνοδο του διδασκάλου καθησαμε για προκαταρκτικό ποτό σε κωλόμπαρο, το οποίο μου προκάλεσε γέλωτα βλέποντας την ψευτικη τιμολογιακή παροχή γκομενικής υπηρεσίας απο τις εργαζόμενες εκεί ...και έτσι καταλήξαμε στο στριποθέατρο του μπουρναζίου ...
υπήρχαν μερικές καινούριες αφίξεις στο έμψυχο δυναμικο του μαγαζιου και κάμποσες παρέες με γυναίκες στην σύνθεσή τους απάρτιζαν το πελατειακό κοινό ... (μια καύλωσε απο το θέαμα των χορών και πήγε με τον συνοδό της στην τουαλέτα να του πάρει πίπα ! )
...μια ξανθιά ουκρανέζα ψηλή με λεπτό κορμό και μπουκλωτό καρεδάκι χόρευε στο στυλο και δάσκαλος πεταγεται και λέει "ειναι πολύ καυλιάρα" ( αν και εννούσε κάποια που πέρναγε δίπλα και όχι αυτην που κατάλαβα εγω) και έτσι την πήρα για πριβέ φυτιλιάζοντας 35 ευρώ ...
παθιασμένη μαστολειχία στενές απτικές παρατρίψεις , οπτικός μόνος ευφορισμός στην θέα του γυμνού αιδοίου της , το οποίο έκανα την κίνηση να γευτώ λειχικά αλλά με απέκρουσε ...πήγα να βγάλω το πέος μου στην ατμόσφαιρα αλλά και πάλι με απέκρουσε ...τα 10 δευτερόλεπτα φτηνής υποκρισίας οργασμού δεν με έπεισαν και δεν μπορεσα να τελειώσω και η εργαζόμενη έκανε να φυγει αφηνοντάς με με το πουλί στο χέρι ...της λέω κάτσε λιγο ...θέλω μόνο 5' ακόμα ...αυτή ανένδοτη ...ο χρονος τελειώσε ...θέλω και άλλα κέρματα (άλλα 30 ευρώ) για να σου παράσχω την φτηνή υποκριση οργασμου για να μπορέσεις να χύσεις ...λέω απο μέσα μου "δεν μας γαμάς " και γυρισα στο τραπεζάκι μου κλαίγοντας το φυτιλιασμένο 35ευρω ...στην συνέχεια παρατήρησα ένα μικροκαμωμένο νωχελικό γκομενάκι (νέα άφιξη μαζί με την αδελφή της που μοιαζουν φαινοτυπικά) το οποίο όταν ήρθε στο τραπεζάκι μου φάνηκε δεκτικό και κατάλαβα ότι ο πορνικός χώρος δεν έχει αλλοιώσει ακόμα τον χαρακτήρα της και έτσι οδηγηθήκαμε σε ένα διπλό χορό με στοιχεία συμμετοχής ( αν κρίνω απο την εφίδρωση την ταχυπαλμία και τα ηχητικά κύματα ημιαπολαυσης που εξέπεμπε) το οποιο με οδήγησε στην εκσπερμάτιση ...οι χοροι στην πίστα συχνοι και σε καλό επίπεδο, αρκετές κοπέλες ...αλλά θέλει προσοχή και σκέψη στο που θα φυτιλιάσεις τα χαρτονομίσματά σου ...στο επανιδείν!
(χορός απλος 5
ποτό αντρικό 5 με εκπτωτικό χαρτάκι )
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, blizardeye και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2017
γιατι εδωσες 35?30 εχει το απλο πριβε...
14 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί ξεκινησαμε με απλό χορό (παρελειψα να το αναφερω) Ματάκι
14 Αυγούστου, 2017
...τα κατάφερες όμως τελικά και ολοκλήρωσες αρχοντόπουλο Ναι! Ναι! Ναι!
Έμ τι νόμιζες?...ότι το κάνουν για τη ψυχή της μαμάς τους ή γιατί είσαι ωραίος... Καπέλο
14 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

... ε ναι ρε δάσκαλε άμα είναι όμως να φυτιλιάζουμε ένα κιλό χαρτονομίσματα για μια υποψία ηδονής τότε χαιρέτα μας τον πλάτανο Καπέλο
02 Οκτωβρίου, 2017
"δεν πείθομαι απο την απομίμηση ηδονής του πληρωμένου χώρου" , απιστευτα σκληρη φραση για ενα τεραστιο πόρνο οπως εσυ φιλε μου !ελπιζω να μην το εννοεις και να ειναι απλα μια λαθος εκφραση ! μα απομιμηση ????????
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5