Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 159166
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου πληροφορηθηκα οτι επεστρεψε η Νταιανα και ημουν στην περιοχη πηγα να την δω.μπαινω στο μαγαζι και περιμενω μιας και η Νταιανα ηταν στο δωματιο με συναγωνιστη.σε κανα πενταλεπτο βγηκε και με το που με βλεπει με αγκαλιαζει και αρχιζει να με ρωταει τι κανω κτλ μιας και ειχε σταματησει γεια 2 χρονια.το καυλαντισμα που μου εκανε στο σαλονι με αναψε και την λεω δεν παμε μεσα να τα πουμε καλυτερα και με βαζει η υπηρεσια στο αριστερο δωματιο το μεγαλο με το στρογγυλο κρεβατι.σε λιγο ερχεται η Νταιανα και με το που μπαινει μεσα μεβρηκε ορθιο με πιανει απο τον πουτσο και με παει στο κρεβατι.καθεται στην ακρη του κρεβατιου και ενω εγω ειμαι ορθιος τον παιρνει στο στομα και ξεκιναει μια πιπα αργη και βασανιστικη στην αρχη ενω στην συνεχεια ποτε να με ρουφαει τα αρχιδια και ποτε να τον εξαφανιζει γεια πλακα.δεν αντεχα αλλο ηθελα να γαμησω την μουναρα της ξαπλωσα στο κρεβατι και την εβαλα να κατσει απο πανω ενω επαιζα με τις βυζαρες της οι ρωγες της ειχαν γινει καγκελο ενω η Νταιανα εβγαζε καυλοβογγητα και με πιεζε το κεφαλι στα βυζια της γεια να συνεχισω να την γλυφω.αλλαγη στασης με εμενα απο πανω η απολυτη καυλα να την γαμαω στην αρχη σιγα αλα μετα πιο γρηγορα.εκει πεσανε και μερικα γλωσοφιλα ενω με τυλιξε με τα ποδια της και με κλειδωσε θα μπορουσα να πω μεσα της.αφου το πηγαμε ετσι γεια κανα πενταλεπτο κατεθεσα μεσα στην μουναρα της.ηρεμησαμε γεια λιγο ειπαμε τα νεα μας λιγο σοσιαλ και ανανεωσαμε το ραντεβου μας στο πολυ συντομο.με χαιρετισε με ενα φιλι Έρωτας και εφυγε γεια να συνεχισει στον επομενο συναγωνιστη μιας και υπηρχε αρκετη κινηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.235
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού