Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την κοπέλα πρίν από μερικές μέρες, δεν έγραψα αμέσως γιατί έβλεπα τί γράφανε οι υπόλοιποι στο forum και είχα την απορία αν θα κάνει κανείς το πολύ απλό και αυτονόητο....να πάει να τη δει. Αλλά το έχω ξαναπεί, απελπισία η κατάσταση...Μαλακία
Να πω λοιπόν ότι είναι η κοπέλα στις φωτό, δεν ξέρω τί σκατά έγινε με την καταχώρηση του Golden, προφανώς έκλεισε με το Afrodita τελικά και ήρθε στη φτωχομάνα.
Δεν μπορώ να πω ότι μοιάζει και πάρα πολύ στις φωτό, αλλά δεν θα τις έλεγα και παραπλανητικές, μάλλον σχετικά παλιές.
24 χρονών δηλώνει η κοπέλα, εντάξει, κάποτε ήμασταν όλοι 24, όπως ήταν και αυτή πριν μερικά χρονάκια. Πάντως εμφανησικά μια χαρά είναι, και στο πρόσωπο και στο κορμί. Εγώ προσωπικά γύρω στα 28 και πάνω την έκοψα. Το τατουάζ που φαίνεται στις φωτογραφίες είναι πολύ καυλιάρικο (καλύπτει σκωληκοειδεκτομή), καθώς και άλλο ένα που έχει στην πίσω πλευρά, χαμηλά στη μέση. Φοβερή θέα όταν την σμπρώχνεις στα 4. Κάτι λατινικές μαλακίες για ζώα γράφει αλλά είπαμε, αν δεν γράφει τα νούμερα του Τζόκερ στ'αρχίδια μου....
Από Καζάν μας ήρθε, γνωρίζει αρκετά καλά αγγλικά για να συνεννοηθείς αν και δεν είχε κα πολύ διάθεση για κουβέντα. Δεν πειράζει, σημασία έχει η όρεξη στο σεξ.
Στα της εμφάνισης να σταθώ στα υπέροχα λαχταριστά φυσικά βυζιά της....ή όπως το λέμε με μια λέξη..."βυζγιάαααααα"
Επιτέλους ρε γμτ, μια γκόμενα με βυζί, οι φωτογραφίες της την αδικούν στο συγκεκριμένο θέμα.
Κωλάρα υπέροχη, γυμνασμένες μπουτάρες και όμορφη λεπτή μέση. Με λίγες λέξεις ένα υπέροχο χυμώδες κορμί. Στα αρνητικά θα έβαζα τα ολίγον περίεργα δοντάκια της και κάποιες ελάχιστες ζάρες στο βυζί της σε ορισμένες στάσεις, λόγω ηλικίας πιο πολύ.
Στο κυρίως πιάτο τώρα....
Πολύ θερμή και πρόθυμη. Φιλιά αμέσως, βαθιά με γλώσσα, αν και λίγο περίεργα. Άνοιγε πάρα πολύ το στόμα της, τί διάολο με ουρακοτάγκους φιλιόταν στο παρελθόν;
Πάρα πολύ καλή στην πίπα, με ελάχιστο χέρι και βαθιά. Φοβερά στησίματα, της αρέσει το 69 και στήνεται καλά. Εδώ να πω πως παρόλο που είναι ξυρισμένη έχει αφήσει κάποιες τρίχες γύρω από το μουνί της που είναι αρκετά ενοχλητικές όταν κατέβεις χαμηλά.
Πρώτος γύρος χαλαρά σε ρυθμούς gfe όπου είναι απόλαυση, ειδικά αν τη βάλεις να σε καβαλήσει και να βλέπεις τις υπέροχες βυζάρες της.
Διάλειμα ίσα ίσα για να πλυθούμε και όρμηξε μόνη της για τη συνέχεια.
Την είχα στα 4 για κανα τέταρτο και την πήγαινα σαν τρελός και δεν γκρίνιξε καθόλου, παρόλο που την έκανα χάλια από τον ιδρώτα. Η κωλάρα της στα 4 είναι όνειρο, ειδικά με το τατουάζ στη μέση της.
Λίγο η ζέστη, λίγο ότι και εγώ ήμουν 24 πριν από αρκετά χρόνια και δεν κατάφερα να τελειώσω δεύτερη φορά. Πιό πολύ το παράτησα εγώ, όχι ότι φταίει σε κάτι η κοπέλα.Γερο-μύστης

Πολύ καλή περίπτωση στα 140. Τα extra δεν τα δοκίμασα, ούτε καν ρώτησα την κοπέλα τί και πως, δεν με πολυενδιέφεραν εκείνη τη στιγμή. Αν καίγεστε για αυτά να πάτε και να τη δείτε και να τη ρωτήσετε.

Στο αν θα την ξανασυναντούσα το σίγουρα είναι ένα απλό ναι, το οποίο δεν υπάρχει σαν επιλογή. Εμένα μου έβγαλε κάποια απειρία στη βίζιτα, δεν θα επεκταθώ σε λεπτομέρειες, αλλά πηδιέται καλά, είναι υποτακτική και κάνει ότι της ζητήσεις χωρίς γκρίνια και υφάκι. Αυτή την κωλάρα πάντως ήθελα να τη σκίσω αν την έδινε....

Καλό καλοκαίρι και καλά βόλια σε όλους....ορισμένοι εξαιρούνται, μην τα ξαναγράφω....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2017
Σε ποιο γραφειο ειναι τωρα?
14 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Afrodita
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2