Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την κοπέλα πριν λίγες ώρες στο σπίτι μου!Ακόμα τρέμουν τα πόδια μου και τα χέρια μου!!!Από εμφάνιση είναι αστέρι(και το λέω εγώ που μου αρέσουν οι μελαχροινές,φαντάσου)!!!Ότι ακριβώς βλέπουμε στις φωτό,εντυπωσιακή!Αυτό που δεν βλέπουμε είναι ότι είναι πεντακάθαρη και μύριζε φοβερά αρώματα ή κρέμα σώματος!!!
Το ραντεβού για το σπίτι μου κλείστηκε πανεύκολα με 2-3 sms την προηγουμένη και σήμερα απλά μου έστειλε για επιβεβαίωση.Της έστειλα κι εγώ και της ζητούσα(αν καπνίζει)να μην καπνίσει πριν,κατά την διάρκεια του ραντεβού γιατί είμαι φανατικός αντικαπνιστής και ευτυχώς μου απάντησε πως έτσι κι αλλιώς δεν καπνίζει!!!
Ήρθε λοιπόν και πιο νωρίς αφού πρώτα ενημέρωσε και ρώτησε.Ανοίγω την πόρτα και παγώνει το γήπεδο!!!
Μια απίστευτη ξανθιά με τούμπανο(σιλικονάτο) βυζί στο σπίτι μου!Do know as better και ξεκινάμε κατευθείαν τα γλωσσόφιλα στο όρθιο στο χωλ,ευτυχώς πρόλαβα και έκλεισα την πόρτα!!!Μου πρότεινε να με γλύψει κατευθείαν αλλά περίμενα να κάνουμε μαζί μπάνιο οπότε το αφήσαμε,μπήκα για ένα γρήγορο ντουζάκι ενώ εκείνη ήρθε κατευθείαν από το σπίτι της(ήμουν πρώτο ραντεβού)μπανιαρισμένη.
Γυρίζω στο κρεββάτι και την βρίσκω να με περιμένει γυμνή με τα τατού στα πλάγια στα κωλομέρια και τα βυζιά τούμπανο!Απίθανη και πανέμορφη φατσούλα με τα καβλιάρικα λακάκια όταν χαμογελάει να μοσχομυρίζει όλη!Ξαπλώνω και ξεκινάμε τα γλωσσόφιλα με πάθος και κάβλα!!!Μετά από λίγο κατέβηκε προς τα κάτω και ξεκίνησε μια πίπα ποίημα γλύφωντας τα πάντα εκεί κάτω!Όταν ένιωθα πως δεν πήγαινε άλλο της είπα να βάλει προφυλακτικό και ξεκίνησε ο πόλεμος!Την ανέβασα πρώτα από πάνω μου για να βλέπω την φατσούλα της με τις βυζάρες της!Μετά από αρκετή ώρα την ξαπλώνω και ανεβαίνω πάνω γυρνώντας την στα πλάγια(αγαπημενή μου στάση)!Διείσδυση βαθιά και δυνατή με τα ανάλογα σκαμπιλάκια στο κωλαράκι!Η επόμενη στάση στα 4 μπροστά στον καθρέφτη να βλέπω πάντα την φάτσα της και τις βυζάρες της!Μετά από λίγο ήρθε και η ώρα του ανάλ!!!Μπάσιμο με ελάχιστο λαδάκι και κάρφωμα ανελέητο!!!Αργούσα να τελειώσω αλλά με πρόδωσε και το εργαλείο καθώς είχα πριν 2 μέρες πάλι αγώνα εις τριπλούν(!!!)οπότε η λύση ήταν μια...τελείωμα στο στόμα της!!!Έτσι όπως ήμουν γονατιστός ξάπλωσε στο πλάι από κάτω μου και ξεκίνησε ένα τρελλό Mouthfucking όπου ξανασήκωσε το εργαλείο και το έκανε να τελειώσει και να τα πάρει όλα μέσα στο στόμα της!!!Εγώ έπεσα ξερός στο κρεββάτι και εκείνη πήγε στο μπάνιο για ανασυγκρότηση!
Γύρισε με τα listerine της και τα αφρόλουτρά της και ακολούθησα κι εγώ με την σειρά μου για ντουζάκι!
Γύρισα,λίγη κουβεντούλα ξαπλωμένοι και οι 2 και ξεκίνημα β' γύρου!!!Πάνω κάτω τα ίδια δοκίμασα και τελείωμα στο στόμα της με δυνατό Mouthfucking και ταυτόχρονα δαχτυλάκι στο κωλαράκι της!!!
Εννοείται πως θα την ξανασυναντήσω όταν γυρίσει και ξανακάνει εκπτώσεις!!!

Να είσαι καλά κοριτσάρα που τιμάς με το παραπάνω την αμοιβή σου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, iuakoya, Dirty69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού