Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67870
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Μαρίνα πριν από λίγο καιρό, περίπου δύο μήνες. Ήμουνα κουρασμένος θυμάμαι από την δουλειά και ήθελα να ξεφύγω λίγο και να τα περάσω καλά για μία ωρίτσα έτσι έστειλα σε κάνα δύο που είχα βάλει στο μάτι και η μπίλια έκατσε στην Μαρίνα, μου απάντησε άμεσα και το ραντεβού κλείστηκε για λίγη ώρα αργότερα σε γνωστό ξενοδοχείο. Ήρθε στην ώρα της όμορφα ντυμένη, χαμογελαστή, με χαιρέτησε με ένα φιλί, πέρασε μέσα, είπαμε δύο κουβέντες και πήγε και αυτή για μπανάκι, μου έσκασε έξω με την πετσέτα και τι να πω αν και κουρασμένος που ήμουνα με έφτιαξε αμέσως, την βούτηξα της έβγαλα την πετσέτα πέσανε κάτι φιλάκια και αυτή σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω και τον πήρε στο στόμα (πρέπει να πω πως η πίπα της ήταν πολύ καλή, αρκετά βαθιά και υγρή με καλή περιποίηση της γύρω περιοχής) και στα καπάκια πέρασμα σκούφου και την πήρα στα τέσσερα με θέα την κωλάρα της, κάναμε κάνα δύο στάσεις ακόμα μέχρι που κατέθεσα στο στόμα της. Στην συνέχεια μπανάκι και από τους δύο, λίγο μασάζ από αυτή με πολύ χαλαρή κουβέντα και δεύτερος γύρος. Γενικά θα πω πως τα πέρασα καλά για αυτό που ήθελα. Η Μαρίνα στο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα είναι αρκετά όμορφη, έχει θεωρώ αρκετά καλό σώμα με χαρακτηριστική την κωλάρα της και γενικά από εμφάνιση θα την χαρακτήριζα όμορφη. Ήταν ευγενική, χαμογελαστή, καθαρή, μου έκανε καλή πίπα (τον στράγγιξε και τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο) και στον αγώνα γενικά τα πήγε καλά, συμμετείχε και δεν είπε όχι σε κάτι. Αυτά από εμένα συναγωνιστές, ελπίζω να βοήθησα και εγώ με την κριτική μου. Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
110
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, dinos34

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού