Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια μικρή λεπτομέρια για μένα. είμαι μεγαλα χρονικα διαστ
Την μαρίλου την ειχα βάλει στο μάτι από οταν πρωτοξεκίνησε, δυστυχώς οι συγκυριες δεν με αφήναν να την συναντήσω ως τώρα. Μια οτι πιο παλια οτι ήταν σε ενα γραφειο που δεν συμπαθώ, μια οτι μετα το ειχε παει 200, εγώ δεν ειμαι στην ελλάδα για μεγάλα διαστήματα κτλπ. Οι πλανήτες ευθυγραμίστηκαν και τελικά ήρθε η ώρα να την συναντήσω.

Συνάντηση στο κέντρο οπου ήρθε 10 λεπτά νωρίτερα (!). Πράγματικα ακρίβως αυτο που ειναι στην φωτογραφίες. Οχι οτι υπηρχε καμια αμφιβολια, γιατι την εχουμε δει μεχρι και στην τβ, αλλα λέμε τώρα.

Γλυκια και ευγενική, γλώσσοφυλο με το που ανοιγει η πόρτα, χαμουρευτικαμε λίγο ακόμα και πηγε για μπάνιο. Εξαιρέτικο κορμί. η μόνη παραφονια για μένα είναι το πολύ σκληρο στήθος, γιατι προτιμαω τα φυσικά.

Από κοντά ειναι η απολύτη σκυλού γκόμενα που βλέπεις στα ξενυκτάδικα αλλά χωρις να εχει το τουπέ και την ξυνίλα που εχει η αντίστοιχη ελληνίδα

Στο αγώνα τώρα, χαμούρεμα, μετα εξαιρετική πίπα με προσπάθειες deep throat. Μου γυρισε μονη της σε στάση 69 οπου την ξεσκυσα στο γλυφωκόλι. Στην συνέχεια πολύλεπτη περίποιηση από την μερία μου μια και ειχε τρελη ανταποκρίση μεχρι που τελειωσε, και ξανα πιπα οπου τελειωσε ο πρωτος γύρος. Εκανε μπανακι, πολύ καλο σοσιαλ (πολύ καλα ελληνικα), και πηγαμε δευτερο γύρο με λίγο πολύ τα ιδια + γαμίσι.

Τελικος απολογισμος; Εξαιρετικη, σου βγάζει φοβερή καύλα και για μένα τουλάχιστον απο τα καλήτερα gfe που έχω κάνει. Για PSE, δεν ξέρω αληθεια, μια και σπάνια μου βγαίνει η φάση.

Καλά γαμίσια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
165
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, panos877, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2017
Βαθμολογια ενδεικτική γιατι δεν μπορώ να βαλω παραπάνω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1