Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με πολλα σπιτάκια κλειστά, προφανως λογω περιόδου, ειπα να συμπεριλάβω και το συγκεκριμένο σπιτάκι στην τσάρκα μου, μηπως ειχαν φερει τίποτα καινουργιο. Καθως κατεβηκα, ο δροσερός τσάτσος μου ειπε οτι εχει την Αννα. Κανει ελεύθερο στοματικό, φουλ πρόγραμμα περιλαμβανομένου και κώλου.Περιμένα να δω καμμια θείτσα πάλι, και να φύγω, αλλα η κοπέλα με διέψευσε. Πατημένα τα 30, προφορά αλβανική. Ξανθιά, κοντοπούτανο, με ίσια κοιλιά, χαλαρή και με κυτταρίτιδα στον κώλο, βυζί υποθέτω αρκετα μικρό, σουτιέν δεν έβγαλε. Πλήρωσα μικρη αναμονη στο δωμάτιο, και μπαίνει.

Ξαπλώνει διπλα στο κρεβάτι, και ετοιμάστηκε για πίπα. Της λέω να βάλει καπότα, (σιγα μην έλεγε οχι) και της εβαζα δάχτυλο. Πιπα μέτριας έντασης.Δοντι δεν εβαλε, μπαλακια δεν πέρασε.Με βαριεστημένο στυλ έβαλε λιγο τζελ. Πρώτη στάση ιεραποστολικό, φιλιά δεν έδινε, ουτε ανταποκρινόταν, κραυγες δεν έβγαζε, η μονη αντίδραση ηταν οτι εβαζε στην μεση μου τις φτέρνες της που και που και με τραβούσε προς το μέρος της , και αυτος ειναι ο μονος λόγος που δεν την λέω καθαρόαιμο κομοδίνο. Καποια στιγμη της λέω να την πάρω απο κώλο, δυσανασχαίτησε μεν αλλα υπάκουσε. Την αφησα αυτη να τον βαλει μεσα, μην πει οτι την πονεσα και ριξει κανα ακυρο. Μολις μπήκεανέβασα ρυθμούς, και σε λίγο έσπρωχνε και αυτη, και καπου εκει ηρθε και το τέλος.

Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσίασε ιδιαίτερα αλλα εδωσε κώλο, ηταν εμφανίσιμη, οπότε τα λεφτά μου δεν θα κλαίς τα λεφτά σου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, TZOYLI, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού