Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρα την αρκετη ζεστη σημερα ηταν ημερα καταθεσης ετσι πηρα το σιδερενιο αλογο μου και κατεβηκα Ιωαννινων και Φυλης να τσεκαρω στοχους.Ιωαννινων ειδα μια που με ενδιεφερε
αλλα τελικα η εμφανιση της δεν με καλυπτε και αποχωρησα.Ετσι ανεβηκα Φυλης.Εκει αφου εκανα μια μικροτσαρκα ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου την μικρη Τζασμιν αν και οι κριτικες δυηστανται απ τους συναγωνιστες.Ανεβηκα τα σκαλακια του οροφου 65Α και μπηκα στο σαλονι οπου η τσα2 αφου με χαιρετησε μου εκανε προλογο του κοριτσιου και του προγραμματος της.Ελ.στοματικο,69,απο πανω απο κατω,χυσιμο στο σωμα κλπ.Με το που τελειωνει το ποιημα βγαινει και η μικρα με χαρωπη εκφραση και λεει γεια σας.Η Τζασμιν ειναι ενα μικρο πετιτ Ρουμανακι μελαχρινο,με φυσικο βυζακι,ωραιο νεανικο κωλαρακι,ομορφη σχετικα φατσουλα.Εν ολιγης ενα γαμησιμο μικρο Ρουμανακι που ειναι must για πετιτ Ρουμανολαγνους.Ο αλλος συναγωνιστης εφυγε,εγω το σκεφτηκα λιγο και τελικα εδωσα το μπλε και μπηκα δωματιο.Το δωματιο αρκετα καλο,υπαρχουν βεβαια και καλυτερα στο 20αρι.Η Τζασμιν ηρθε αφου προηγουμενος τελειωσε με εταιρο συναγωνιστη.Μπηκε μεσα με ναζι και ηρθε προς το μερος μου.Δεν ειναι η εμπειρη πουτανα που θα σε βαλει κατω και θα κανει παιχνιδι αυτη με τα κλασικα επαγγελματικα προκαταρκτικα της να σε καβλωσει ,να σου παρει πιπα ,να τη γαμησεις και τελος συνεδριας.Ειναι τελειως amateur GFE φαση,ειναι σαν να εισαι με το μικρο γκομενακι σου και να κανετε παιχνιδι στο δωματιο της.Δηλαδη ηρθε κοντα μου επιδιωξε αγκαλιτσες κλπ αγαπουληστικα χουφτωματα χαχαχα χουχουχου ειχαμε μια συνομιλια για διαφορες παπαριες με λιγο Ρουμανικα,λιγο Αγγλικα και λιγο Ελληνικα.Τεσπα αφου μπαλαμουτιαζομασταν σε GFE ρυθμους στη συνεχεια παω προς τα κατω στο γατακι της να το σπατουλαρω λιγο.Μετα μου πηρε μια ακα πιπουλα με αρκετο σαλιο και φτυσιματα καπως ερασιτεχνικα αλλα ειπαμε ειναι για amateur φαση η μικρη.Μπαλακια δεν εγλυψε δεν το ζητησα κιολας αλλα πιστευω οτι το κανει.Απο φιλια επεσαν κανα-δυο πολυ πεταχτα καθως δεν τα κυνηγαω καθολου αλλα ειδα οτι δινει σχετικα προθυμα.Απο στασεις την πηρα ιεραποστολικα οπου ειχε ζεστη συμμετοχη και ανταποκρινοταν σαν κοπελα σου.Την πηδηξα ετσι μεχρι να χυσω.Εκει τελειωσαν τα αγωνιστικα δρωμενα.Ειχε περασει καποιο νορμαλ χρονικο οριο περιπου 8-9 λεπτα οποτε εγω οταν τελειωσα πηγα να σηκωθω να πλυθω ,να φυγει και αυτη οπως γινεται συνηθως.Αντ'αυτου η μικρη ειχε μεινει στο κρεβατι ξαπλωμενη και μου ειπε να κατσω κοντα της και εκει αρχισε τις ζουζουνιες.Εκει μου λεει γιατι βιαζεσαι να φυγεις σε περιμενει καμια?και αφου της λεω οχι μου ξεκινησε ενα διαλογο στον οποιο μεταξυ αλλων ανεφερε οτι ψαχνει για ενα καλο παιδι κλπ και κατεληξε ουσιαστικα σε πεσιμο και ηταν ετοιμη να δωσει τηλ κλπ να εχουμε επικοινωνια εκτος...Εγω με τον τροπο μου της εξηγησα οτι δεν γινονται αυτα τα πραγματα και φυσικα δεν επιδιωκω προσωπικες σχεσεις με εργαζομενες παρα μονο στο πλαισιο πελατη-εκδιδομενης τιποτα περισσοτερο.Τεσπα με αυτα και με αυτα εκατσα δωματιο περιπου 14 λεπτα χωρις να δειχνει βιασυνη παροτι περιμενε αλλος συναγωνιστης στο αλλο δωματιο.Την φαση του"πεσιματος" την ανεφερα μονο και μονο γιατι σε κριτικη του φιλτατου TOMMY DEVITO ειχε αναφερει εναν διαλογο που ειχε με την εν λογω και μας ελεγε οτι της κολανε οι πελατες για καφεδες κλπ αλλα αυτη δεν προκειται να παει με κανεναν...αλλα μαλλον πιστευω οτι οποιος της γυαλισει συμβαινει το αντιθετο...

Υ.Γ Η συγκεκριμμενη δεν ανηκει στην κατηγορια της επαγγελματια ιεροδουλου τουλαχιστον οχι ακομα.Ειναι ενα μικρο Ρουμανακι και ως γνωστον αυτα τα μικρα πιπινακια αντιδρουν αναλογα τον πελατη και προσφερουν επιλεκτικες υπηρεσιες οπου τους κανει το κλικ.Ετσι εξηγουνται και οι αμφιλεγομενες κριτικες που εχει.Οποτε δεν μπορω να την προτεινω σε ολους γιατι δεν ξερω τι αντιμετωπιση θα εχει στον καθενα αναλογα τα γουστα της....Αυτα τα ολιγα καλα βολια να εχουμε συνμπουρδελιαρηδες μου!! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prontifix, Jim25jim, Bugatti και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
Ξέρεις πού δουλεύει η Τζασμίν τώρα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1