Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άφιξη στον οίκο του νούμερου 5 της οδού Ιωαννίνων λίγο μετά τις 19.00.

Η κυρία της υπηρεσίας μου ανέλυσε τις υπηρεσίες στις οποίες συμπεριλαμβανόταν και το ελεύθερο τελειωτικό στοματικό σεξ.

Η Natalie milf προς early gilf ηλικία με τα κιλάκια της και τις ΅φακιδούλες" της,με ξανθό πλατινέ-λευκό μαλλί,μικρό στήθος και αρκετά καλό ύψος.

Μετά από περισυλλογή για το αν θα περάσω στο δωμάτιο ή όχι και έχοντας στο νου μου τις υπηρεσίες αλλά και το γεγονός ότι δεν είχα εμπειρία με milf προς early gilf ηλικίας γυναίκα αποφάσισα να δώσω το μπλε εισιτήριο και να περάσω.

Στο δωμάτιο καθαρά όλα με σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες.

Έκανα ένα μπανάκι και περίμενα την Natalie να έρθει.

Λίγα λεπτά αργότερα η Natalie εισήλθε και αφού είπαμε της αρχικές κουβέντες της γνωριμίας μου προσέφερε το μικρό αλλά όμορφο φυσικό στήθος της για περιποίηση.Ματάκι

Αφού το περιποιήθηκα για λίγα λεπτά ξάπλωσα και ξεκίνησε τα προκαταρκτικά σε διάφορα σημεία του σώματος που είναι ευαίσθητα που βοήθησαν αρκετά για να ανέβει η θερμοκρασία.Ντροπή

Η συνέχεια ήταν ακόμα καλύτερη αφού το στοματικό σέξ που μου προσέφερε παράλληλα με την περιποίηση των σάκων με τις μπάλες "απογείωσαν" την λίμπιντο.Ντροπή

Αποφάσισα να γυρίσουμε σε σεξ με την αγαπημένη μου στάση,ιεραποστολικά με τα πόδια της πάνω στους ώμους μου όπου και παραμείναμε με μέτριο ρυθμό για αρκετά λεπτά.Κουλ

Έχοντα στο μυαλό μου το ελεύθερο τελειωτικό ξαναξάπλωσα ανάσκελα και της έδωσα το ΅κανόνι΅ μου να το περιποιηθεί μέχρι να "εκπυρσοκροτήσει".Έρωτας

H καλή της τεχνική ανέβασε ξανα την λίμπιντο στα ουράνια και η εκσπερμάτιση ήρθε φυσικά,ακόμη και μετά την εκσπερμάτιση το στοματικό σεξ συνεχίστηκε μέχρι να στραγγίξει όλα τα υγρά.Ναι!

Συγκεντρωτικά,μια πολύ καλή εμπειρία με μια πολύ έμπειρη του χώρου που ξέρει να σε κάνει να περάσεις καλά!

Υ.Γ.: Δεν ενδείκνυται για πιπινολάτρες και μοντελοκυνηγούς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Natalie
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, anthimos93

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού