Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214730
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήγα σήμερα για μια βόλτα από το αγαπημένο μου κατάστημα.
Αρχικά σχεδίαζα να πάω πρώτα στη Φραντζή 4 αλλά μετά από τηλεφώνημα διαπίστωσα πως η Ελένη (που ήθελα να δω και να δοκιμάσω) δεν δούλευε σήμερα, οπότε κατέληξα σε κάτι που γνωρίζω.

Στο μαγαζί υπήρχαν 3 κοπέλες - και οι 3 σε δωμάτια οπότε αποφάσισα να περιμένω.
Την ρώτησα ποιές κοπέλες ήταν στο μαγαζί σήμερα και μου είπε "Βερόνικα, Μαρία και Ντανιέλα".
Η σερίφησα με οδήγησε σε ένα από τα δωμάτια που ήταν ελεύθερο και έκατσα κανένα 15 λεπτο να περιμένω να βγουν.

Είχα διαβάσει κριτικές για Μαρία και αυτός ήταν ο στόχος μου, οπότε περίμενα.

Πρώτα ήρθε η Βερόνικα. Συμπαθητική κοπέλα, με όμορφο αδύνατο σχετικά σώμα.

Μετά η Μαρία. Μελαχροινή, κι αυτή καλό σώμα αλλά κάτι στο ύφος της με χάλασε λίγο (πιθανώς να είχε να κάνει με τον προηγούμενο)

Τέλος, ήρθε η Ντανιέλα. Η Ντανιέλα είναι μια πολύ όμορφη - για τα γούστα μου - κοπέλα. Ξανθιά - βαμμένα προφανώς - όμορφο πρόσωπο, όμορφο στήθος περί του 2 και πολύ καλή επιδερμίδα και το σώμα της μου άρεσε.
Επέλεξα Ντανιέλα και φυσικά το μετάνοιωσα.

Το μασάζ στην πλάτη ήταν αρκετά καλό. Όχι το καλύτερο αλλά ούτε και διεκπεραιοτικό. Πόδια δεν ασχολήθηκε.
Μόλις γύρισα, κι αφού ρωτήθηκα αν ήθελα προφύλαξη στο στοματικό, άρχισε να γλύφει το κεφάλι και να ρουφάει.
Καλή πίπα, όχι πολύ βαθειά.
Την σταμάτησα και άρχισα να την χαϊδεύω κι εγώ.
Όχι το στήθος μου λέει, πονάει λόγω επερχόμενης περιόδου. Απόλυτα κατανοητό.
Την έγλυψα στο πολύ όμορφο μουνάκι της αλλά γενικά πρέπει να πω ότι φαινόταν πολύ σφιγμένη.
Τέλος, τοποθέτηση προφυλακτικού και διείσδυση. Αρκετά στενή και αρκετά στεγνή παρόλη την προετοιμασία.
Αργά στην αρχή και άκρη άκρη καθώς φαινόταν να δυσανασχετεί λόγω διαμετρήματος.
Στην συνέχεια, σταδιακά άρχισα να μπαίνω βαθύτερα αλλά φαινόταν πως κάτι την ενοχλούσε στο βάθος ενώ την έπιασα να κοιτάει το ρολόι 2 φορές.
Τραβήχτηκα και την έβαλα να με τελειώσει με το στόμα.
Μου τόνισε πως δεν θέλει να τελειώσω στο στόμα της. Κατανοητό κι αυτό.
Την άφησα να με ρουφήξει και όταν ήρθε η ώρα της τα έριξα στο στήθος.

Γενικά, ενώ μου άρεσε σαν κοπέλα κάτι στην συμπεριφορά της με ξενέρωνε.
Μπορεί να μην είχαμε χημεία, μπορεί να φταίει πως ήταν το τελευταίο ραντεβού της ημέρας, δεν ξέρω.

Σϊγουρα πάντως πήγα αδιάβαστος - αφού πολλές κριτικές δεν είναι καλές - και το πλήρωσα.
Τελικά, είναι νόμος.
Όταν πας για κάτι που έχεις προαποφασίσει και αλλάζεις γνώμη στην διαδρομή, συνήθως την πατάς.

Μαρία, την επόμενη φορά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Djole77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού