Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συμφωνώ με τον φίλο πιο κάτω σε όλα με τη μόνη διαφορά ότι εγώ πήρα μπόλικα φιλιά. Η συνεννόηση με το γραφείο γρήγορη και άψογη η κοπέλα του γραφείου έχει και πολύ γκαβλωτική φωνή σε προδιαθέτει ρε παιδί μου... Συνάντηση στο γνωστό παραβαρδάριο στέκι. Χτύπημα τοκ τοκ στην πόρτα και η δεσποινίς παρούσα με σέξι εσώρουχα. Όμορφο κοριτσάκι γύρω στο 1,70 με πανέμορφα μάτια , βελούδινο δέρμα, μικρό στήθος και τα ωραιότερα πόδια που έχω δει σε Ελληνίδα, ωραιότατο κωλαράκι σφιχτό κορμί σαν αθλήτριας.Πολύ καλύτερο κορμί λοιπόν από τις περισσότερες ξένες που δοκίμασα φέτος.Στον αγώνα κάνει τα πάντα με όρεξη και σε όλες τις στάσεις. Δυνατή στο ιεραποστολικό όπου βογκάει και φιλάει παθιασμένα αλλά και στα τέσσερα που τις αρέσει το δυναμικό σπρώξιμο αλλά και να βλέπει να τη γαμάς στο καθρέφτη και να τη βρίσκει. Η πίπα της θα βελτιωθεί με τον καιρό μιας και το μωράκι είναι μόλις δυο μήνες στο κλαρί. Η σουφρίτσα της σφιχτή και καθόλου ξεχειλωμένη αν και τη δίνει φτηνά σε σχέση με το συναγωνισμό. Αυτή τη στιγμή στην Θεσσαλονίκη νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο σε σχέση με την τιμή μιας και χάσαμε τα 120αρια του γκόλντεν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, alladalla, sithlord και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2017
Πες τα συναγωνιστή γιατί νόμιζα ότι έχω περάσει εγκεφαλικό!
Η κοπέλα είναι δύναμη και βγήκε ο άλλος και έβαλε στην εμφάνιση 4 και 2!!!
Λες και συνάντησε την συγχωρεμένη την Βασειλιάδου...
13 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ αυτό με τις βαθμολογίες έχει παραγίνει Κεφάλι σε τοίχο! καιρό τώρα τα λέω κι εγώ στο θρέντ,βάζουν ότι να'ναι Μαλακία
13 Αυγούστου, 2017
η Βασιλιαδου στα νιατα της ηταν ωραια γυναικα
13 Αυγούστου, 2017
Η Βασιλειαδου ητανε μουνος μικρη. μην γραφετε ανακριβειες
S
sweet_old1975
13 Αυγούστου, 2017
Αλβανιδα ειναι,οχι ελληνιδα,μικρη σημασια εχει μενα απλα ετσι το ειπα.Θα την παρω και εγω μια μερα και θα ανεβασω κριτικη.
14 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν χειαζόταν φίλε μου να το πεις γιατί κάποιοι θα την βάλουν στο μάτι. Η κοπέλα είναι μεγαλομένη εδώ με τους στενούς συγγενείς της μιλάει ελληνικά, την άκουσα να μιλά στο τηλέφωνο όταν ήμουν στο μπάνιο, δεν έχει καθόλου την γνωστή αλβανική προφορά μάλλον την βορειοηπειρώτικη χροιά θα έλεγα.Το κορίτσι σε αντίθεση με πολλές Ρωσίδες που μαζεύουν λεφτά για παπούτσια, τσάντες, διακοπές στην Ταϊλάνδη έχει ανάγκη και δεν κάνει να του κόβουμε το μεροκάματο.Είναι πολύ όμορφη πιο όμορφη από τις περισσότερες ρωσσίδες και τιμά και σέβεται τον πελάτη. Δεν λέει όχι δεν ζητά τα λεφτά κατευθείαν αλλά στό τέλος και λέει και ευχαριστώ που νιώθεις ότι δεν είναι τυπικό.
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Η κοπέλα στο τηλέφωνο είναι σκέτη κάβλα!!! Γλώσσα
Δε θέλω να κόψω το μεροκάματο από τον ευγενικό κύριο που εργάζεται επίσης στα τηλέφωνα, αλλά κανονικά πρέπει να απαντάει μόνο η καβλίτσα!!!
Προσδίδει στην εμπειρία!!! Κουλ
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7