Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
..μαγκες,,16 χρονια να πατησω στη φυλης..δυνατη εμπειρια μαζι με αδερφο μου κ αυτος ποτε φυλης,,μονο μεταξι..αχσχαχαχα..τεσπα..το λοιπον..ωραια κομματια στα σπιτακια, φοβερα κορμια γενικα,,8 στις 10 γαμησιμες..μπηκαμε σ ολα φυλης φιλιπιδου κ φωκαιας..ειπαμε να κανουμε γυρα κ να αποφασισουμε,,αυτος δε γαμησε, χαθηκε στα προγραμματα..ολες ηθελα να τις γαμησω..φτασαμε γυρω 23 00 οποτε στο φευγα τα ξέκολα..οκ μπηκα αντριανα,,η πουτανα μονο που δε με πηδηξε στο σαλονι..η τσατσα για φαπες..εκανα γυρα κ ειπα να διαλεξω ελευθερο στοματικο γιατι αλλιως μαγκες δε σηκωνεται ο δικος μου..εκτος κ αν πεσει χαμουρεμα κτλπ προκατ.
..ολα απλα στο δωματιο, πιπα, χαδια καθολου, λεξεις μετρημενες..αυτο που με "κρατησε στη φαση ειναι που ειχε κατσει ξαπλα κρεββατι με ποδια ανοιχτα κ τα γονατα στους ωμους της..εβλεπα μουνακι κ κολοτρυπιδα..ωραιο στυλιαρακι! Της το πατωνα δυνατα το μουνι κ αυτη βογγαγε πιθανο θεατρο γιατι γενικα δε με πειθουν αυτες οι μλκιες στο κρεββατι κ αληθεια να ταν..
Τελος λοιπον στα τεσερα οπου λατρεψα κολοτρυπιδα κ χαραμαδα καθως γαμουσα..η πιο καυλα στη φαση απ οτι μου πε ο δικος μου που περιμενε σαλονι, ηταν που οταν γαμουσα στο δωματιο οι αλλες καθονταν στο καμαρακι διπλα κ ελεγαν "ετσι γαμησε την" "καλα της κανει" κ τετοια..με αυτη τη καυλα που μου ξαναρθε εκεινη την ωρα ξαναγαμουσα καπακι αλλα ρε μαγκες μπερδεψα τις πορτες κ τις γκομενες κ βαριομουν να μπαινοβγαινω παλι να βρω το ζητουμενο..να χα 200 γιουρο παντελονι θα τα παιρνα ολα στη σειρα κ τελος θ αφηνα ενα κοντο ασχημομουτσουνο φιλιπιδου η φωκαιας με φουλ προγραμμα να του περναγα το καυλι σουβλι..αυτα ..piece αλανια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2017
Είναι το πρώτο σοκ της μετάβασης από Μεταξουργείο σε φυλής το επόμενο βήμα είναι τα στούντιο και μετά cg καλά γαμησια Καπέλο
13 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπα θα μεινω φυλης κ περιξ..μεχρι να τις παρω ολες, δε κουναω απο κει..ποτε δλδ με το ρυθμο που μπουρδελοτσαρκαρω..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2