Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σοφία είναι μία κοπέλα της διπλανής πόρτας γύρω στα 30. Ξανθιά με γλυκό αλλά κάπως αδιάφορο μουτράκι. Σώμα ικανοποιητικό, αδύνατο με άσπρο δέρμα. Μου άρεσε το ύφος της και πέρασα στα ενδότερα. Δούλευε στο πάνω όροφο.

Γδύθηκε σχεδόν αμέσως. Μου έπιασε το πούτσο παίζοντας τον απαλά αλλά και λίγο μονότονα. Εγώ τη χάιδεψα στα βυζάκια της και στο κώλο. Προθυμοποιήθηκε να μου κάνει πίπα για να μου σηκωθεί αλλά έβλεπα ότι μάλλον δεν κατέχει και πολλά πράγματα. Μονότονη πίπα και λίγο άτολμη. Αυτή η απειρία της όμως με κάβλωσε. Μου στήθηκε και της τον έβαλα πισωκολλητά. Καλή η αίσθηση. Κάποιοι αναστεναγμοί από μέρους της με ερέθισαν περισσότερο. Την πήδηξα και από μπροστά. Τελικά τον έβγαλα και έχυσα πάνω μου βλέποντας το ανοιχτό μουνί της. Με ευχαρίστησε και αποχώρησε.

Τυπικά καλή με ικανοποίησε γιατί γαμήθηκε ερασιτεχνικά σαν μία γειτόνισσα που θα ήθελα να γαμήσω καιρό. Ήταν η κάβλα της στιγμής που το έκανε πετυχημένο. Αλλιώς θα μπορούσε να είχε τελειώσει άδοξα. Στη πραγματικότητα δεν συστήνεται, όλα με δική σας ευθύνη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Σοφία
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, dimmits, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού