Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 95980
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα βάλει καιρό στο μάτι αλλά όλο το ανέβαλα.
Τελικά μία μέρα που είχα ψηθεί για κασκαντεριλίκι είπα να δοκιμάσω την Άννι η οποία τουλάχιστον έχει τιμηθεί δεόντως και αν κρίνω απο τις κριτικές είναι μια αξιότιμη περίπτωση.
Πρώτη εντύπωση κλασικά μέτρια μιάς και με παρέπεμψε σε καθαρίστρια ξενοδοχείου. Το θέμα είναι ότι το προσπαθεί, δηλαδή είχε ντυθεί αρκετά ωραία και μοντέρνα, αλλά και πάλι κυριαρχόυσε κάτι το πιο δεύτερο. Φιλάκι σταυρωτά (ντάξει ήξερα ότι δεν φιλάει οπότε καθόλη την διάρκεια δεν έκανα κάποια κίνηση), κουβεντούλα να σπάσει ο πάγος και ντουσάκι απο μεριάς της μιας και εγώ είχα ήδη κάνει. Η κοπέλα να σημειωθεί ότι είναι πολύ καθαρή με τα σαπούνια της κτλπ και γενικά μου έβγαζε μία φρεσκάδα. Στο δια ταύτα ξεκινήσαμε με λίγο έτσι μπαλαμούτιασμα Έρωτας και σε 1 λεπτό ήμασταν ένα κατακόρυφο καθιστό 69. Εκεί κατάλαβα ότι το κοράσιο είναι πολύ μανιτζέβελο, καθώς συνολικά δεν πρέπει να ξεπερνούσε τα 50 κιλά, και πως γενικά θα παίξουμε καλή μπαλίτσα με αρκετές εναλλαγές στο επιθετικό σύστημα αλλά και φουνταριστές μπαλιές απο την άμυνα με τελικό σκοπό την επίτευξη του γκόλ Κατσικογάμης. Έτσι και έγινε λοιπόν με εναλλαγή πολλών στάσεων σε πολλά σημεία του δωματίου που περισσότερο σε προθέρμανση σε τελικο τσου λου παρέπεμπαν παρά σε στάσεις του σεξ Κουλ Η Άννι ακολουθούσε, αν και δεν έδειχνε ιδιαίτερη προθυμία. Μου είχε πει ότι ήταν λίγο κουρασμένη λόγω δουλειών που είχε και της είχα υποσχεθεί να μην την κουράσω αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο ευέλικτη και μικροκαμωμένη. Να σημειωθεί ότι είναι αρκετά λεπτή με στήθος μόνο ρώγα οπότε τυπάδες που γουστάρετε μπαμπάτσες και πιασίματα και βυζομπαλόνια μακριά. Το γκολ ήρθε σχεδόν μετά απο μία ώρα ντριμπλαρίσματος με την Άννι να πέφτει στο κρεβάτι εξουθενωμένη. Κάναμε μία μικρή κουβεντούλα έκανε το μπανάκι της, ετοιμάστηκε, πήρε το δωράκι της, χαιρέτησε και έφυγε. Όταν έκατσα στο κρεβάτι να κάνω τον απολογισμό μου δεν εντόπισα κάποιο ιδιαίτερο - δυνατό σημέιο που να μου έμεινε. Προφανώς και δεν κλαίω τα λεφτά μου καθώς τα έχω κλάψει σε πολύ χειρότερες απο γραφεία, αλλά επίσης έχω περάσει πολύ καλύτερα με 50 γιούρια σε στούντιο. Όπως και να έχει θα δοθεί μία δεύτερη ευκαιρία κάποια στιγμή προκειμένου να βγει ένα τελικό πόρισμα. Σίγουρα στα 60 θα την προτιμούσα πιο συχνά. Για εσάς που θέλετε πετίτ καταστάσεις πιστεύω είναι μια must have εμπειρία Γερο-μύστης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, nobodyelsebutme, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2017
τηλεφωνο ?
29 Αυγούστου, 2017
Αν θέλεις 1 ώρα να χύσεις μην την είδατε......Σπασίκλας
N
Nik455
30 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

9 στους 10 γαμάνε χαπακωμένοι. Όλες οι πουτάνες το ξέρουν πια.
Σε νορμαλ συνθήκες Γαμα 15 λεπτα μαξ. Μετα χυνεις.
Με τα φάρμακα που έχουν μάθει ολοι πια και το παίζουν γαμιαδες άντε να
Χυςεις
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω για χάπια, αλλά συμφωνώ πως τα 15 λεπτά είναι υπεραρκετά!
03 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρειτε μου ενα φαρμακο να χωυνω στο 15 λεπτο και θα το παρωΧμμμ;....δεν ειναι ολοι με φαρμακα οταν αργουν να χυσουν, ειναι εξισου προβλημα να θες αρκετη ωρα....καμια φορα παραπανωΓερο-μύστης απο αρκετη
04 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη παιρνεις τίποτα. Αυτή ειναι η λύση. Αν δεν σου σηκώνεται , τοτε ριχτο στο ψαρεμα η στη μπιριμπα. Τα φάρμακα εχουν παρενέργειες βραχυπρόθεσμες αλλα και μακροπρόθεσμες. Με κάποιους δουλεύουν σωστός και εκει που θα γάμουσαν μια φορα γαμάνε 3 στον ίδιο χρονο. Με εσένα δεν φαίνεται να δουλεύουν όπως θα επρεπε. Μια ωρα για να χύσεις πρωτη φορα Χμμμ;
Δες και κανα γιατρό. Ιςως σου προτείνει κατι πιο κατάλληλο.
17 Οκτωβρίου, 2017
Καλά ρε παιδιά...
Από ολόκληρη την κριτική βρήκατε να ασχοληθείτε με το πόση ώρα έκανε να χύσει ο άνθρωπος;
Μου αρέσει ένας έγινε και ειδικός και προτείνει να δεις ιατρό! Απωθημένο πρέπει να το έχει!
Αφού πέρασε καλά όλα εντάξει....Και σε επόμενα!
B
bfbc2
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7