Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25206
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αρκετά παλιότερη συνάντηση με την Ιννα και ανάθεμα την ώρα που ακούω μερικούς απο εδω μέσα και την πατάω.
Έχω γενικότερα άσχημες εμπειρίες με γραφεία αλλά είπα να δοκιμάσω την Ιννα που τόσος ντόρος γίνεται.
Επικοινωνία με το γραφείο όπου κλείνω την Ιννα και τους λέω να την ενημερώσουν να είναι άτριχη κάτω καθώς δεν μπορώ να γλύφω τρίχες. Μου απαντάει πως δεν χρειάζεται να ενημερώσει την Ιννα καθώς όλες οι κοπέλες είναι ξυρισμένες. Ωραία της απαντάω απλά ήθελα να είμαι σίγουρος γιατι την έχω πατήσει και εκεί με ξαναδιαβεβαιώνει πως στο γραφείο τους οι κοπέλες είναι στην τρίχα κτλπ.
Έρχεται η ώρα του ραντεβού λοιπόν έρχεται και η Ιννα με πρώτη εντύπωση μέτρια, και αφού περνάει μέσα την ρωτάω αν είναι ξυρισμένη. Μου λέει ναι αλλα όχι τελείως. Λέω και εγώ ρε παιδιά θα τσιμπάει λίγο η φάση αλλα δεν πειράζει. Που να φανταστώ ότι η κοπέλα πρέπει να μην είχε ξυριστεί απο το 80 που γεννήθηκε? Δεν έβλεπα που τον έβαζα για να καταλάβετε. Τελείωσα κακην κακως μία φορά και στο 50' είχε ήδη φύγει. Έπαιρνα στο γραφείο να τους κράξω και δεν το σήκωναν. Προφανως είχε ενημερώσει η Ιννα. Όπως και να έχει η συγκεκριμένη κοπέλα θα μπορούσε να κάνει θραύση εκτός γραφείου αν το πούλαγε καλύτερα. Μου θύμισε λίγο την Κατερίνα3 σε εμφάνιση μόνο γιατί για υπηρεσίες ούτε λόγος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, satyrus, serafin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού