Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευματάκι και επίσκεψη στην περιοχή πριν ανέβουν οι κριτικές από Doctor T και Kapronikos.
Ο Doctor βέβαια με είχε ψιλοπροειδοποιησει και είχε πει και στο νήμα ότι οι φωτογραφίες διαφέρουν.

Μπήκα λοιπόν στον οίκο και η τσατσά έπαιζε με το κινητό. Παρουσίασε την Μαργώ η οποία σαν στυλακι θα μπορούσε να παίζει σε τσόντες. Μεγάλες βυζαρες, έκφυλα γυαλιά μυωπίας, και εκφυλο πρόσωπο. Είδα την χαλαρωμενη κοιλιά και την κυτταρίτιδα στον κωλο, αλλά οι βυζοι με έστειλαν στο δωμάτιο.

Η κοπέλα ήρθε σχετικά σύντομα μια και δεν είχε άλλο πελάτη, και κατεβαινοντας από τα πορνοπαπουτσα και βγάζοντας το στρινγκ φάνηκε ο πραγματικός σωματοτυπος. 5-6 κιλά τουλάχιστον πάνω από τις φωτογραφίες, και όλα κάτω από το στήθος.

Ήρθε πάνω μου και άρχισε να γλύφει λαιμό και στήθος παίζοντας με το χέρι της το όργανο. Προσπάθησα να χουφτωσω, να σφιξω ή να δακτυλιασω, αλλά είπε ότι δεν είναι απαραίτητο. Όταν ένιωσε την πλήρη στύση, έβαλε λάστιχο και ξεκίνησε μέτρια πιπα. Την διέκοψα και της ζήτησα να καβαλήσει. Το έβαλε αργά και προσεχτικά, και κινήθηκε με πολύ αργούς ρυθμούς. Σχεδόν ακίνητη λοιπόν, έπρεπε να αναλάβω δράση. Κινηθηκα εγώ για να έχουμε παλινδρομηση, και μια και δεν είχα ανταπόκριση είπα να γυρίσουμε στα 4 για το τέλος. Στήθηκε με τέτοιο τρόπο ώστε να μην έχω πρόσβαση στις βυζαρες, αλλά τουλάχιστον την κοπανησα δυνατά. Το τέλος ήρθε έτσι. Τραβήχτηκε γρήγορα, έβαλε βρακι και παπούτσια και αποχώρησε.

Σε γενικές γραμμές μια μέτρια προς αδιάφορη κατάθεση, που δεν νομίζω να επαναληφθεί στο διάστημα που θα μείνει.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργώ
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, KRITIKOS1985 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού