Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από τις φωτό και μόνο ήθελα αυτή η milf να παρθεί μια φορά,έτσι για την τιμή των όπλων.
Πληροφορίες για το ίδρυμα οι γνωστές : Σούπερ καθαριότητα,πολυτέλεια,ντους,σφραγισμένη πετσέτα,σφραγισμένες παντόφλες,άνετο parking!!!
Η κοπέλα κοντή milf προς gilf ξανθό μαλλί,τούμπανα σιλικονάτα βυζιά με πολύ μικρές αλλά ανταποκρίσιμες ρώγες.
Τσιμπούκι όχι τίποτα το ιδιαίτερο και χωρίς να γλύψει μπάλλες αλλά με καλή θέση προς το σώμα μου, που με άφηνε να παίζω με το μουνάκι της!!!
Δεκτική κι εργατική σε αλλαγή στάσεων όπου ξεκινήσαμε με αυτήν από πάνω,γυρίσαμε σε ιεραποστολικό κι έπειτα σε πισωκολλητό στα 4 μετά από δική της προτροπή.Πολύ καλή επιδερμίδα για την ηλικία της.Αφού το τέλος δεν ερχόταν με τίποτα με τελείωσε με το χέρι και το στόμα. Με περισσή υπομονή κι επιμονή θα έλεγα, προσπάθησε για να περάσω καλά κι αυτό είναι στα συν (+) !!!
Αυτό που με ψιλοχάλασε και δεν ήμουν turbo (δύσκολο πια για την ηλικία μου,όχι από θέμα στύσης αλλά από θέμα χρόνου) ήταν ένα μονότονο και μακρόσυρτο ψεύτικο και δήθεν : μμμμ--μμμμ-μμμμ-μμμμ- που έκανε σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης,από το τσιμπούκι με την ψωλή στο στόμα έως το τέλος της συνεδρίας!!!
Δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν ήταν και super. Η μεγαλοκοπέλα ήταν τίμια,εργατική και το δούλεψε το 20άρικο. Την προτείνω στους milfάκηδες άνετα.
Καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.813
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis zagouras, professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού