Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ετεροχρονισμένη και πάλι κριτική, αφού πλέον αποτυπώνω τις εμπειρίες του Χειμώνα στην Αθήνα. Και επίσης άλλη μια διπλή κριτική. Καταρχήν τι να πω για την Αλεξάνδρα! Ένα κοκκινμάλλικο νταρντανομωρό με πολύ μεγάλο στήθος, πεσμένο γαρ με εμφάνισης 40άρας καυλοθείας. Εμένα προσωπικά με το που την είδα τρελάθηκα. Χωρίς δεύτερη σκέψη την πήρα μέσα μαζί με τη φίλη της τη Μαρία μια τυπικά όμορφη μελαχρινή αλλά πολύ τσαχπίνα. Δεν άργησαν να έρθουν και με βρήκαν γυμνό στο κρεββάτι να τις περιμένω. Ανέβηκαν στον κρεββάτι, άρχισαν τα χαιδέματα και τα φιλιά στο σώμα. Ταυτόχρονη γυμνή πίπα την οποία την απόλαυσα καθώς η Αλεξάνδρα δεν είπε όχι όταν της ζήτησα να βάλει και δάχτυλο. Αφού είχα γίνει τούρμπο έβαλα την Αλεξάνδρα από κάτω για να μπορώ να γλύφω τις βυζάρες της καθώς η Μαρία χαίδευε καλαμπαλίκια και μετά άρχισε και αυτή το δαχτύλωμα αν και κάπως άγαρμπα. Μετά από κανένα πεντάλεπτο τελειώσα, παίξαμε λίγο ακόμα με τα κορίτσια, είπαμε κανά δύο χαζομάρες και φύγαμε όλοι μας ευχαριστημένοι. Κανένα μήνα μετά ξαναπήγα και πέρασα μόνο με Αλεξάνδρα. Κι αυτή τη φορά πέρασα υπέροχα, μόνο που δεν κατάφερα να τελειώσω καθότι ήμουν πολύ κουρασμένος. Η Αλεξάνδρα προσπάθησε και επέμενε αλλά εν τέλη της είπα να φύγει για να μη έχει και τρεξίματα με τη τσατσά. Γενικά η Αλεξάνδρα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, έχει την εμφάνιση θείας με τον αέρα 20άρας και γουστάρει το σεξ. Τίμια επιλογή για την περιοχή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
116
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, ThE, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού