Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
η Κριστινα
προσωπο αρκετα καλο, στις φωτο ειναι διαφορετικο(πολυ φτιαγμενο) αλλα τα βασικα χαρακτηριστικα μοιαζουν. Πολυ καλο πετιτ κορμακι, με σωστες αναλογιες, περιποιημενο, μαυρισμενο με καυλωτικα σημαδια απο τανγκα. Υπεροχο βυζι εκπληξη, μεγαλυτερο αναλογικα απο αυτο που θα περιμενε κανεις βασει σωματοτυπου, με μεγαλη σε πλατος ρογα που ανταποκρινεται ευκολα. Πολυ μικρο νινακι, με λιγο μεγαλουτσικα σκουροχρωμα χειλη , καθαρο και μυρωδατο.

η συνευρεση
μολις μπηκα με κοιταγε με υφος απαθειας-περιεργειας και ενοιωσα τη ψυχροτητα του επαγγελματια παρ ολο το νεαρο της ηλικιας..
Νοιωθω οτι η καυλωτικη συνευρεση που ονειρευομουν πηγε περιπατο, οποτε λεω ας το διασκεδασουμε οσο μπορουμε.
αρχιζω να μιλαω για να σπασω τον παγο και αυτη ακολουθει αδιαφορα αλλα κανονικα σα να ειμαστε για καφε.. στα 10 λεπτα μου λεει: λοιπον τι κανουμε; τι εχεις ορεξη απαντω ειρωνικα.. γιατι εισαι εδω.., money first προσταζει
after money will you relax so we can have a good time? απαντω και πληρωνω το τιμημα

please wash συνεχιζει το προσταγμα ... εγινε κι αυτο , κατι αλλο μανταμ ;
να βγαλω τα εσωρουχα ; ρωτα ξενερωτικα... αστα θα βγουν μονα τους απαντω ρομαντικα..
αρχιζουν οι περιπτυξεις.. με το που φτανω λιγο κατω απο τον αφαλο προσταζει: οχι το δαχτυλο μεσα ! ... καλα ουτε κοντα δεν εφτασα της λεω... ε για να μην μου λεει ...
Τελος παντων δε θελω να τα θυμαμαι τη ξενερα , απλα να ενημερωσω προσπαθω , ετσι πηγε ολη η συναντηση , δραση-αντιδραση που λεμε και στη φυσικη ... πιο με το ζορι δε παει..

φτανουμε στη πιπα, πολυ μετρια, στα ορια της αεροπιπας και ρηχη, με φραγμα το χερι το οποιο τοποθετουσε μισο εκατοστο κατω απο τη βαλανο (της το βγαζα κ το ξαναβαζε -γυρω στις 10 φορες)

Κανοντας ανασυγκροτηση στα εναπομειναντα στρατευματα διαθεσης απο τις ανωτερω ηττες, και με focus το αναμφιβολα σεξυ κορμι, καταφερνω να διατηρησω μια στυση ικανη για διεισδηση, που δεν ειχε στοχο την απολαυση αλλα την ολοκληρωση, μονο και μονο για να μη πανε ασφαιρα τα 140.

Επειδη σεβομαι τον εαυτο μου και την ηλικια μου ειχα προαποφασισει οτι η συνευρεση θα λαμβανε τελος αμεσως μετα την εκσπερματιση, οπως και εγινε.

Καλες διακοπες

P.S. Ψαχνοντας το προφιλ της κοπελας για να βαλω τη κριτικη μου, επεσα πανω στη κριτικη του συναγωνιστη την οποια δεν ειχα διαβασει γιατι νομιζα οτι ηταν καινουργια η κοπελα και δεν εψαξα πιο πισω... ΤΙ ΚΡΙΜΑ ! ... τουλαχιστο ας επωφεληθουν αλλοι !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, serafin, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού