Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51934
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη πριν απο λιγο στο ελαιοτριβειο.Επιλογη Κλαουντιας.Κεφάλι σε τοίχο!Κανω ντουσακι στο κοινοχρηστο μπανιο και μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα.Τι κανεις?Καλα.θα με περιμενεις να κανω και εγω ντους?Φυσικα απαντω.

Ερχεται μετα απο λιγο,ανοιγει το προφυλακτικο με τα δοντια και το αφηνει στο τασακι.Πλησιαζει στο μασαζοκρεβατο,παω να φιλησω,χειλη ερμητικα κλειστα.Τεςπα με τα πολλα αρχιζει ενα ψιλοκαραμελωμα στους διδυμους αρκετα ικανοποιτικο.Μολις σηκωθηκε λιγο ο μικρος σηκωνεται και η κορη,παει στο τασακι παιρνει το προφυλακτικο και μου το φοραει.Αρχιζει μια πιπα με χερι αστα να πανε.Στο τριλεπτο βλεποντας πως παει η ιστορια την σηκωνω και την στηνω στα ΚατσικογάμηςΑρχιζω να την γαμαω αργα στην αρχη .Συμμετοχη απιστευτη.Τρια αχ δυο βαχ και ενα γαμα με μωρο μου.Καποια στιγμη της λεω :θα σε χυσω μωρο μου:Γυρνα της λεω να χυσω τα βυζακια σου!!!Που να τολμησω να ζητησω χειλη στομα προσωπο.Κεφάλι σε τοίχο!Οχι μου λεει στο προφυλακτικο.Ειμαι αλλεργικη στα χυσια.Με πιασανε τα γελια.Εχυσα και την εδιωξα.Ηθελε να μου κανει και μασαζ η σαυρα.
Πληρωσα το 60αρι και εφυγα.Προς τιμην της η σεριφισσα δεν ζητησε παραπανω χρηματα.(ειχα παρει προγραμμα 80 ευρωΜαλακία)
Δεν τραβαγα καλυτερα μια Μαλακίαμε τη Κλαουντια Καρντιναλε που ειναι θεα και θα συμετειχε και περισσοτερο απο την ΤΥ.
Ευχαριστω για την υπομονη σας.Καλες διακοπες!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, fouxter, sapiosexual και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού