Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Call-Girls 12499
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...εάν δεν ήταν μαθημένο στουντιοκόριτσο, θα μπορούσε να είναι τεκίλα και να σε στείλει αδιάβαστο.
Φωτογραφίες: Ότι βλέπετε, με μικρή επεξεργασία στο δέρμα, ειδικά στον πισινό όπου η κυταρίτιδα είναι εμφανής. Κατά τα λοιπά, ότι βλέπετε.
Πρόσωπο: -6- δεν είναι άσχημη με την καμία, αλλά δεν είμαι φαν των λατινοπροσώπων, γιαυτό και το 6άρι
Σώμα: -7- κορμί όπως το θέλω, καμπύλες κλπ και δεν είναι τούμπανο γυμναστηρίου (το οποίο σιχαίνομαι). Φυσικό βυζί, ωραία πλατούλα, ωραία μέση, μπούτια γυναίκας και όχι ανορεξικού, πληθωρική όσο πρέπει. Στο πίσω σύστημα φαίνεται κυταρίτιδα όμως, γιαυτό και το 7άρι. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, εάν έβλεπες την σκιά της ας πούμε πίσω από παραβάν, θα έλγες wow γιατί είναι πολύ θυληκή και έχει καμπύλες όπου και όπως πρέπει, αλλά τελικά κάτι χαλάει την εικόνα, δεν ξέρω τι. Α...ψηλή κοπέλα μεν, αλλά το 1,84 είναι τρελή μούφα, της έριχνα ποντάκια και δεν είμαι καν 1,80.
Συμπεριφορά: -9- μια χαρά, άνετη και χαλαρή
Επικονωνία: -10- Ελλήνικος, οπότε όλα καλά
Σεξ: -7- τα κάνει όλα μία χαρά, ίσως λίγο υπερβολή το twrking στα 4, αλλά φαντάζομαι είναι μόδα για όσες έχουν κωλάρες, δεν γλωσσοφιλάει για όσους τους νοιάζει, προσωπικά δεν καίγομαι. Δλδ, ξεκινάει να σε φιλάει στο στήθος, κατεβαίνει κοιλιά, σου γυρνάει κώλο στα μούτρα, μετά πίπα, όταν αρχίζει τα βαθειά τσιμπούκια σου ανοίγει πόδια και σου δείχνει το μουνί της, όταν καταλάβει ότι πετρώνεις φέρνει καπότα και σε καβαλάει. Πρόγραμμα στούντιο μου κάνει αυτό. Πάντως καλό καβαλητό και με γυρισμένη πλάτη, καλό στα 4, δεν παραπονιέσαι, αλλά είναι κάπως ξενερουά η φάση. Και αυτό το μωρό μου, μωρό μου (όλη την ώρα, κόλλησε η βελόνα), είναι τελείως ξενερούα και κάνει λίγο ντομινικάνες που σε κυνηγάνε για ποτό στην τρούμπα.
Σχέση απόδοσης: -6- και αυτό επειδή τελικά δεν θυμάμαι πολλά και δεν νομίζω να έχει επανάληψη. Δεν τα κλαις όμως.
Επανάληψη: Δεν νομίζω, δεν ξετρελλάθηκα και λογικά σε 2-3 μέρες θα έξω ξεχάσει και την συνάντηση. Με 2-3 βελτιώσεις όμως, θα μπορούσε να είναι ηφαίστειο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.211
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, petla, sapiosexual και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2017
Χμμμ;
Ο ενας 7,5 ο αλλος 8,5 σωθηκαμε δηλαδη.Επειδη οκ ενας βαθμος ειναι υποκειμενικος φαινεται απο τα σχολια της κριτικης σου πως η κοπελα εχει αρκετα ας πουμε "πλην" κι αυτο ειναι που μετραει με την εννοια πως θελουμε να βγαζουμε συμπερασματα.Αν και μαλλον καποια πραγματα δε σ αρεσαν παιρνεις ψιλοαντικειμενικη σταση και ευγε.Αν φιλαει πρεπει να το ξερουμε αν εχει κυτταριτιδα επισης κοκ.Παραδειγμα το αποφευγει τα φιλια ειναι ασαφες-φιλαει τελικα η οχι."Ποδαρες" με υψος 1,67 πχ δε λεγονται ποδαρες λεγονται πχ καλλλιγραμα ποδια...Ευγε και παλι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1