Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την Νατασσα την Τσαρινα που μου χαρισε πολυ ομορφες εικονες και συγκινησεις ειχα ακομα ορεξη για ακομα μια επισκεψη.Βεβαια δεν ηθελα να χαλασω την ομορφη γευση που ειχα απ την νατασα αλλα παρολα αυτα πηρα το ρισκο και επισκεφτηκα την νικολ που σαν εικονα μου ειχε μπει στο μυαλο απο προηγουμενες επισκεψεις,σαν ωραιο γυμνασμενο σωμα και προσωπακι.Εδωσα το παραβολο των 40 για απλο (και στην τσαρινα 30 εδωσα)και μπηκα και μετα απο μπανακι περιμενα την νικολ σκεπτομενος μεν οτι δεν εχω τοσο δυναμεις και μεν οτι δεν θελω να χαλαστω...ωσπου μπαινει το μωρο και δεν κανω τιποτα μεχρι να τελειωσω.ηταν τοσο ωραιο το προγραμμα της που ολα τα εκανε αυτη!εβγαλε τα εσωρουχα της ομορφα και αφου με περιτρυγιρισε με τα νυχια της σεξουαλικα εβγαλε και το δικο μου ,επαιξε και αυτη με το στηθος της παντου στο σωμα μου και στην κατω περιοχη μεχρι να περασει το προφυλακτικο και να αρχισει την πιπα η οποια δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο διοτι ηταν με χερι αλλα καταφερε το εργο της και αμεσως μετα με καβαλικεψε ωσπου μετα ηρθε το τελος.Περασα ενα πολυ ομορφο απογευμα-βραδι.το μονο που δεν μ αρεσε ηταν οτι το δωματιο στο στουντιο αυτο δεν εχει μεγαλους καθρεπτες αλλα στο αποτελεσμα δεν μετρησε καθολου αυτο.Βεβαια βλεπω οτι προηγουμενες κριτικες δεν ηταν καλες ,προσπαθω να καταλαβω γιατι και εαν μιλαμε για το ιδιο ατομο.Τεσπα ,ελπιζω να βοηθησα.Καλο ξημερωμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού