Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431967
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
ημουν σπιτι και βαριουμουν αειρα οποτε απφασιζω να παω καμμια βολτα φυλης. μετα απο κανα μιασαωρο βολτα αποφασιζω να παω να τσεκαρω τι εστι adult theater. ειχα μια αμυδρη εντυπωση και ειχα διαβασει οτι πηγαινουν και τιποτα ζευγαρια εκει οποτε λεω ας παω να δω τιποτα διαφορετικο. ομολογω πως σαν πρωτη φορα ειχα λιγο αγχος για το συγκεκριμενο καταστημα. με το που μπαινω παιρνω εισητηριο και μου δινουν και ενα προφυλακτικο. μπαινω πρωτα στις τουαλετες για να σιγουρευτω τι ακριβως παω να κανω (ο γραφων ειναι 20 χρονων φοιτητης και μεγαλος αγαμικουλας οποτε και λιγο ψαρακας) μπαινω μεσα και εκπλησσομαι ευχαριστα απο πολλα πραγματα ταυτοχρονα. ο χωρος ηταν καθαρος με κλιματισμο και φαινοταν καλοσυντηρισμενος και προσφατως ανακαινισμενος. εμενα μου εκανε εντυπωση καθως περιμενα ενα καταγωγιο. μεσα βρισκονταν καμμια δεκαρια τυποι που περιφερονταν σαν ζομπι ( συντομα καταλαβα οτι και εγω ετσι αρχισα να περιφερομαι) κανω ενα γυρο ειδα εναν τυπο να πιπωνει εναν αλλο ευτυχως δεν φαινονταν καλα και μετα ανεβαινω πανω οπου ειχε τα δωματιακια με τηλεοραση και καναπε. οση ωρα ερευνουσα το μερος ενας τυπος με την χειροτερη δυνατη σκατωφατσα με κοιταζε με ενα υφος λες και θα μου ορμηξει και με ψιλοακολουθουσε απο αποσταση. ενιωσα λιγο αμηχανα οποτε παω σε εναν τυπακο που μου φανηκε φυσιολογικος. να σε ρωτησω κατι θα ερθει κανα ζευγαρι αποψε ? του λεω ηρθε ενα πριν μου λεει πρωτη σου φορα εδω ?
ναι απανταω
κατσε διπλα μου
φιλε δεν ειμαι γκει του λεω
οχι δεν ψαχνω φαση ουτε εγω ειμαι
οποτε καθομαι διπλα του. κομπλε τυπακος τα λεγαμε εκει γιατο σινεμα οσο οι υπολοιπες σκατοφατσες περιφερονταν
σε καποια φαση σκαει ζευγαρι κια ο νεος μου φιλος μου λεει κατσε θα σε φτιαξω
(παρεπιπτοντως η ταινιες ηταν ολες εξαιρετικες)
ερχεται λοιπον μεσα ενας πενηνταρης με μια γλυκουλα τουλαχιστον 30ρα και καθονται σε ενα καναπε πισω πισω. ξαφνικα ολα τα ζομπι του σινεμα κατευθυνονται προς το μερος τους μηπως παρουν ματι
πρεπει πρωτα να ψηθει λιγο η γκομενα και μετα θα χωθουμε μου λεει ο φιλος μου. το ζευγαρι σηκωνεται και παει σε ενα δωματιακι και φυσικα ακολουθει ολος ο συρφετος ανωμαλων του σινεμα χωρι να βγαζω τον εαυτο μου εξω. περιμεναμε λοιπον εξω απο το δωματιακι καμμια 7ρια ατομα. κανω να δω λιγο μεσα και τους βλεπω που μιλαγανε οι μαλακες. τοτε σηκωνεται το ζευγος και σκορπιζομαστε ολοι σαν του ηλιθιους που τους επιασαν να κρυφακουν. το ζευγαρι παει πανω και κλειδωνεται σε ενα δωματιακι. παλι λοιπον η κομπανια ανωμαλων συγκεντρωνεται απεξω περιμενωντας να ανοιξει το τζαμακι. το τζαμακι ομως παρεμεινε ερμητικα κλειστο. μερικοι προσπαθουσαν να δουν μεσα απο κατι χαραμαδες
το εκλεισαν πιο καλα ειπε ενας τυπος με ενα υφος λες και του εκοψαν το τελευταιο νημα της μιζερης ζωης του
Αλλα για να μην βγαζω την ουρα μου απεξω και δεδομενου οτι ολοι εκει μεσα ηταν πιο βαρεμενοι απο εμενα εβαλα το αυτι μου στην πορτα και αφουγκραστηκα
μαλλον πιπα θα του παιρνει. καλα αμα ηταν να μαινουν οι δυο τους γιατι δεν καθονταν σπιτι τους ? ειπα
Πεστα ! ειπε ενας τυπος που μαλλον ειχε βρει το απολυτο δικιο του στο προσωπο μου
Λετε να τους χτυπησουμε την πορτα? ειπε ενας αλλος. σε αυτο το σημειο η δοση καλτιλας που ειχα δεχτει στον οργανισμο μου με εκανε να φυγω απο την πορτα και να καθισω στα καθισματα απολαμβανωντας την ταινια που επαιζε και αφηνονατας τις ανωμαλαρες να αφουγκραζονται την πορτα.( δεν πηγα πολυ μακρια ομως μη τυχον ανοιγαν το παραθυρο και το χασω). τελικα το ζευγαρι ανοιξε την πορτα και εφυγε. αρχισα και εγω να βαριεμαι οποτε αποφασισα να παω να βαρεω μια μαλακια σε ενα δωματιακι. πριν παω να κλεισω την πορτα ερχεται μια αδερφη και καθεται μπροστα
θες να μπεις σε αυτο το δωματιο ? ειπα και αντιληφθηκα αμεσως το μεγεθος της μαλακιας που ξεστομισα
μονο μαζι λεει αυτος
ε τοτε οχι λεω και κλεινω την πορτα
αρχισα να την παιζω οταν το παραθυρακι του διπλανου δωματιου ανοιξε και εμφανιστηκε μια σκατοφατσα να με κοιταει
κλεισε λιγο του λεω και πραγματι εκλεισε το παραθυρακι
εκει που παω να τελειωσω ανοιγει ενα αλλο παραθυρακι απο πισω μου μολις που το καταλαβα. βαριομουν ομως να αφησω την μαλακια πανω στην κορυφωση οποτε εχυσα σκουπιστικα και εφυγα. γενικα ως εμπειρια ειχε πλακα και αμα βαριεμαι θα ξαναπαω το συγκεκριμενο σινεμα ειναι αρκετα καλο μηπως ξερετε κανενα αλλο καλο για να μην πηγαινω στο ιδιο ?

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2017
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
40
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kostisbam, fouxter, junglejim4322 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2017
μαγκα μου νομιζω οτι στα αλλα θα ξενερωσεις περισσοτερο, διαβασε κριτικες απο τα αλλα και θα καταλαβεις ακριβως τι παιζει
GF
gym freak
20 Αυγούστου, 2017
χαχχαα...και γαμω τις κριτικες...
ελιωσα στο γελιο..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2