Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου διαβασα αρκετες αμφιλεγομενες κριτικες για την Τζασμιν αποφασισα να την τιμησω ιδιοις ομμασιΚουλ.Υπαρχουν κ διθυραμβικες κριτικες για την κοπελα αλλα κ κριτικες που την περιγραφουν ως φολα.Να πω οτι με μενα η κοπελα ηταν αρκετα καληΜατάκι.Παμε λοιπον να δουμε πως περασα με το πιπινακι.Εμφανισιακα προκειται για μια νεαρη Ρουμανα με ομορφο προσωποΈρωτας , μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , ωραιο στητο μικρομεσαιο στηθος ,ελαφρως μελαμψο δερμα , κοντο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακιΓλώσσα.Στο προσωπο , οπως ευστοχα καποιος εγραψε στο σαιτΜατάκι , η κοπελα μοιαζει πολυ με την Αννα Κου που δουλευε παλια στο Φωκαιας 27β.Ειναι λες και ειναι η μικρη της αδελφη!Ναι! Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα και σταση 69Γλώσσα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο ανακαινισμενο δωματιο.Το κλιματιστικο δουλευε στο φουλ και ειχε δροσια στο δωματιο.Μετα απο εναν συναγωνιστη η κοπελα ηρθε σε μενα.Περιμενα κανενα 15 λεπτο , αρα δεν ξεπεταει τους πελατες...χαχα...Αλλα η τσατσα την φωναξε μια φοραMoney Mouth.Αυτο δεν ηταν καλος οιωνοςMoney Mouth.Η κοπελα μπηκε στο δωματιο και ηταν χαμογελαστη.Μιλαει λιγα Ελληνικα , μονο καποιες κλισε φρασεις.Μιλαει ομως αρκετα καλα Αγγλικα.Η κοπελα ξαπλωσε απο μπροστα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια της βυζακια.Μετα η κοπελα εκανε ενα περασμα με μωρομαντηλο απο την πουτσα μου και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Ηταν ξαπλωμενη απο μπροστα μου και με πιπωνε.Ξαφνικα αρχισε να πεταει κατι Ελληνικα με την λεπτη της φωνη...

Τζασμην : Μωρο μου!Έρωτας Αγαπη μου!Έρωτας

Επιανε τους κοιλιακους μου και μου ελεγε γλυκολογαΜεγάλο χαμόγελο.Κρατιομουν για να μην γελασωΜεγάλο χαμόγελο...χαχα...Παντως προσπαθουσε αρκετα στην πιπα.Με πιπωνε και μου εριχνε καυλιαρικες ματιες.Με καυλωσε πολυ.Εγω επιανα την πουτσα μου κ την βαρουσα στα χειλια της κ το στομα της.Μετα το εκανε κ αυτη απο μονη της.Της ζητησα να μου γλυψει τα μπαλακια.Μου αρπαξε τα αρχιδια και αρχισε να τα γλυφει και να τα ρουφαει με μανια!Ναι! Υπακουο πουτανακι...χαχα...Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Προσπαθησε να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει.Παντως δεν παραπονεθηκε που της πατουσα το κεφαλι...χαχα...

Οταν σταματησε την πιπα τοτε αυτη μου εφαρμοσε την καποτα και εγω την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω το μουνακι της.Με διαβεβαιωσε οτι ειναι καθαρη.Αρχισα να γλυφω με μανια το καθαρο και ξυρισμενο της μουνακιΈρωτας.Αυτη σπαρταρουσε απο την καυλα και με κοιτουσε στα ματιαΈρωτας.Εβγαζε δυνατα βογγητα και συνεχιζε τα Μωρο μου....Αγαπη μου...Εμμμμχαχα...Με κλειδωσε με τα ποδια της και απολαμβανε το γλυφομουνι που της εκανα και επαιζε με τα μαλλια μου.Σταματησα απο μονος μου γιατι ηξερα οτι δεν εχω πολυ χρονο και καποια στιγμη θα την φωναξει η τσατσαMoney Mouth.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Η κοπελα με κοιτουσε στα ματια και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα και μου μιλουσε στα αγγλικα.Σε αυτη την σταση πεσανε μερικα γλωσσοφιλαΈρωτας.Δεν ηταν ομως βαθια και παθιασμενα.Την γαμουσα και κοιτουσα την καυλιαρικη της φατσα.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλο στησιμο απο αυτην.Κοιτουσε και τον καθρεπτη.Την γαμουσα δυνατα και την βαρουσα στα κωλομεριαΚατσικογάμης.Εκεινη την στιγμη φωναξε η τσατσαMoney Mouth.Αναμενομενο και με βαση τις κριτικες των υπολοιπων κριτικογραφωνΚαπέλο.Ημουν λιγο πανω απο δεκα λεπτα στο δωματιο , περιπου 11/12 λεπτα.Η κοπελα μου ειπε οτι πρεπει να τελειωσωΝτροπή.Παντως μεχρι στιγμης δεν ειχε δειξει κανενα σημαδι βιασυνης.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζια της.Αυτη με κοιτουσε και επαιζε με τα αρχιδια μου.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζακια της.Η κοπελα σκουπιστηκε με χαρτι και μου ειπε οτι θα παει να κανει μπανιο.

Παντως εκανε social timeΜατάκι και μου ειπε διαφορα ενδιαφεροντα πραγματα για τους αγαπουληδες πελατες...Μεγάλο χαμόγελοχαχα...Οτι της ζητανε παρα πολλοι πελατες το κινητο της για να βγουνε για καφεΕμμμμ.Μου ειπε οτι δεν προκειται να βγει με ΚΑΝΕΝΑΝ...χαχα...Μεγάλο χαμόγελοΟποτε μην το πρηζετε τζαμπα το κοριτσι και μην ψαχνετε για γκομενα σε μπουρδελοΜεγάλο χαμόγελο....χαχα...ΕλεοςΝαι!...Η κοπελα ειπε οτι κανει για πρωτη φορα αυτη την δουλεια και δεν ηξερε οτι γινονται τετοια πραγματαΜεγάλο χαμόγελο...χαχα...Δεν ηξερε οτι υπαρχουν ζηλιαριδες πελατες κτλ...Μεγάλο χαμόγελοΗ κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τζασμην ειναι μια αρκετα ομορφη νεαρη ιεροδουληΈρωτας.Εγω περασα αρκετα καλα και εμεινα ευχαριστημενοςΚαπέλο.Μονο η τσατσα το χαλαει το πραγμα γιατι αμεσως μετα το δεκαλεπτο φωναζει την κοπελαMoney Mouth.Εγω εμεινα περιπου 14/15 λεπτα στο δωματιο.Αν δεν ενοχλουσε η τσατσα και δεν αγχωνε την κοπελα τοτε η συνουσια θα την τελειαΜατάκι.Παντως η Τζασμην ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται και θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Θελω να κανω ομως μια διευκρινησηΣπασίκλας.Θεωρω οτι επειδη ειναι νεαρη γιαυτο δεν ειναι το ιδιο καλη με ολους τους πελατες.Θεωρω δηλαδη οτι αποδιδει με τους πελατες που της αρεσουν εμφανισιακα.Ειναι δηλαδη επιλεκτικηΣπασίκλας.Αυτο καταλαβα εγωΕμμμμ.Παντως γενικα προσπαθει στην πιπα , της αρεσει το γλυφομουνιΓλώσσα και συμμετεχει στο κυριως σεξ.Δινει και φιλια στο στομα αλλα με μετρο , τουλαχιστον με μενα ετσι ηταν.Γενικα η ολη συνευρεση ηταν σε gfe φασηΈρωτας.Φαινεται οτι προσεχει την υγιεινη της και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενοςΧαμόγελο.Ηταν λες και γαμουσα την γκομενα μου!Ναι! Σκεφτομουν στην αρχη ο τιτλος της κριτικης να ηταν Blue Jasmine αλλα τελικα αποφασισα να μην αντιγραψω τον Γουντι Αλλεν!Ναι!Ναι!Ναι! Κ εδωσα εναν πιο ρεαλιστικο και αντικειμενικο τιτλοΚαπέλο.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Jasmine
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2017
Ε αφου κανει και μπανιο μετα...
DN
Duke Nukem
09 Αυγούστου, 2017
Καλα αμα βγαλο και πλεροσο με το 2χιλιαρο που τοχο σε 20αρικα θα σου πω εγω αν δοση τηλεφονο η οχι..χαχα Κατατοπιστικοτατη η κριτικη σου καταλαβα πολλα!!
10 Αυγούστου, 2017
οπως ευστοχα καποιος εγραψε στο σαιτΜατάκι , η κοπελα μοιαζει πολυ με την Αννα Κου που δουλευε παλια στο Φωκαιας 27β.Ειναι λες και ειναι η μικρη της αδελφη!:

εγω τοχα πει τυπε, μοιαζουν πολύ.
10 Αυγούστου, 2017
Αυριο θα παω κ γω να της ριξω ενα γραμματιο,, εκτος κ αν εχει απεναντι στη βαρδια τη μαγια, οπου κ θα παρει τ @@ μου η γιασμινα .
10 Αυγούστου, 2017
Επειδη εισαι απο αυτους που δεν πηρες τηλεφωνακι κ δεν βγηκες για καφε μην ορκιζεσαι οτι δρν δεινει τηλεφωνο και παραθετεις τα πολλα χαχαχα.... σκεψου μονο την περιπτωση να εθσαι εσυ το θυμα της καβλαντας.....
11 Αυγούστου, 2017
Εγω δεν ζητησα τηλ και ουτε επιδιωξα ποτε να βγω για καφε με τανα!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6