Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216564
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Όπως λέει και ο τίτλος, απορώ ρε παιδιά με κάτι κριτικές όπως του patos1111 (''τέτοια πίπα δεν ξεχνιέται''ή ''σεξάκι πολύ καλό''). Ή είσαι πολύ πιτσιρικάς ρε φίλε και ενθουσιάζεσαι εύκολα ή είσαι προμότορας. Δεν μπορεί τόσοι άνθρωποι να βλέπουμε άλλα και μόνον εσύ να λες ότι είναι super η μικρή. Και εγώ τουλάχιστον πήγα μετά από την δική σου κριτική και υποθέτω ότι και οι περισσότεροι έτσι την πάθαμε. Ας είμαστε πιό προσεκτικοί με αυτά που γράφουμε παιδιά, δεν είμαστε όλοι πιτσιρικάδες, έχουνε δει κι' έχουνε δει τα μάτια μας κι' είμαστε χρόνια στο άθλημα. Ή πάλι σε άλλες κριτικές για την Εύα, δεν είναι καμμιά θεά ρε παιδιά, σαν στραβοχυμένος λουκουμάς είναι, έλεος δηλαδη.
Πραγματικά δεν θέλω να προκαλέσω κανέναν, απλά έχω μάθει όταν γράφω κάτι σε δημόσιο μέσον, να είναι όσο πιό αντικειμενικό και συγκρατημένο γίνεται.
Ευχαριστώ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2017
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DINGODOG, ΧΧΧ-Man, Μανωλης Κρητικος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2017
Πέστα χρυσόστομε!!!! Ειδικά με την Εύα απορούσα, τι είναι αυτό που βλέπουν οι άλλοι και όχι κι'εγώ!!!!!
10 Αυγούστου, 2017
Ειδικά για την Εύα... για πολλές κλωτσιές... πήγε Συγγρού 40-42.. ευτυχώς αυτή τη φορά την θυμήθηκα...
10 Αυγούστου, 2017
Φίλε μου για αυτό ακριβώς το λόγο ανέβασα και την δίκη μου κριτική, ,μπάς και σώσω κανέναν συνάδελφο . Δυστυχώς δεν σε πρόλαβα . Μετά και τη δίκη σου κριτική το θέμα θεωρείται λήξαν. Οποίος έχει λεφτά για πέταμα δικαίωμα του να κάνει οτι γουστάρει. Καλή συνέχεια .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3