Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημέρι Τριτης φουλ καυλωμένος και παω καρφωτος για μιλφ Μονικα τη γνωστη αγαπημενη μας μελαχρινη Ρωσσιδα που τα κανει ολα και συμφερει μιας και πεθυμησα το κωλαρακι της.
Δεν ειχε αλλον περναω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται...κανα δυο μαλακιες τι κανεις μπλα μπλα και την ορμαω στα ορθια...πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα,αρχιζω τη δαχτυλιαζω μουνι και κωλοτρυπίδα και αυτη μου παιζει τον πουτσο που γρηγορα αρχιζει να ξυπναει...με σπρωχνει στο κρεβατι και μου κανει μια φοβερη πιπα με πιεση στο πουτσοκεφαλο και τραβοντας τον προς τα κατω ενω μου ειναι καγκελο.
Τη ριχνω κατι μπινελικια που την αρεσουν για να φτιαχτουμε λιγο πουτανάρα,ξεκωλιάρα και τετοια Σπασίκλας...
Συνεχίζει με αρχιδογλειψιμο που οσο παει κατεβαινει και κατεβαινει....και κατεβαινει ΕμμμμΕμμμμ

Την ξαπλωνω και την καβαλαω εγω απο πανω σε 69 οπου τη γαμαω το στομα πανω κατω και θαυμαζομαι και στον καθρεφτη Κουλ...τη γλειφω και το μουνι σ'αυτη τη σταση και τη δαχτυλιαζω τον κωλο.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω πατωντας στο κρεβατι αργο τεμπο και τον παιρνει ολον μεσα,ανεβαζει ρυθμο και συντομα νιωθω και την υγρασια της στα αρχιδια μου.Μετα αυτη απο πανω με πλατη σε μενα,τη ριχνω δυνατα σκαμπίλια στα κωλομάγουλα και σαλιώνω δύο δαχτυλα και χωνω στον κωλο της που πλεον εχει ανοιξει κανονικα.
Τη στηνω στα 4 γλειφω λιγο τη σουφρα της για εξτρα σαλιωμα και κρααακ ολος μεσα με τη μια...ουρλιαξε κανονικα,τη ριχνω κανα δυο μπατσες στον κωλο και αρχιζω το σφυροκοπημα ενω βλεπω οτι ποναει...δε τη λυπηθηκα ομως ηθελα να την ξεσκισω την καριολα,με το ενα χερι την κραταω απο τον ωμο για να μη μου φευγει μπροστα και με το αλλο την χωνω δυο δαχτυλα στο στομα.

Συνεχιζω το αλυπητο σφυροκοπημα,ο πουτσος μου ηταν τοσο σκληρος που νομιζα θα σπασει μες τον κωλο της,αυτη βογγουσε εντονα πλεον και μου ζητησε να σταματησω γιατι δεν αντεχε αλλο ...ενταξει σεβαστο δε θα τη σκοτωσουμε κιολας τη γυναικα Μεγάλο χαμόγελο
Ξαπλωσα λιγο να ηρεμησω,αυτη με χαϊδευε και μου εγλειφε τις ρωγες την ξαναστηνω απο κατω και αρχιζω σφυροκοπημα στο μουνι της,σε πολυ δυνατο τεμπο και ολος μεσα εξω ωσπου τη χυνω δυνατα μεσα της για ωρα.Γενικα την ξεσκισα δηλαδη με επιθετικο τροπο που δεν περιμενε ισως

Συμπερασμα...μιλφ για ολα τα γουστα,κανει τα παντα και τα γουσταρει,σεβεται και τιμαει τον πελατη.Οσοι δισταζουν ή το σκεφτονται ακομα ας δοκιμασουν και δε θα χασουν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla, teochatz, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2017
Ρε φιλέ τόσα χρόνια εργολαβία στον κώλο της Μόνικα έχεις κάνει Μεγάλο χαμόγελο
10 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξέρω τον κώλο της καλύτερα κι απ'τον δικό μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2