Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οτι καλυτερο υπαρχει στην πολη μας,αυτη τη στιγμη στη βραδινη βαρδια!!!
Κορμαρα,ωραιο προσωπο με τα καυλογυαλακια της(θελω να τα χυσω μια μερα Έρωτας)κωλαρακι πολυ ωραιο χωρις ιχνος κυταρριτιδας(η μασκοτ του σαιτ Φακιρης,να μην κανει τον κοπο ουτε απ'εξω να περασει,δεν ειναι για τα γουστα του)και καλο παιδι,οπου καυλωνει και χυνει τουλαχιστον 2 φορες οποτε την συνανταω Ντροπή
Την τελευταια φορα πληρωσα 40ε για γυμνο οπου κανει πολυ ωραια πιπα και αρχιδογλειψιμο(κατι το οποιο καποιες αλλες στις βιλες,που ζητανε 40ε για το απλο,δεν το κανουν!!!)και εκατσα μεσα 40 λεπτα..Κατσικογάμης
Ουτε μα,ουτε μου,ουτε ποναω,ουτε το κλασικο,μα τι μεγαλο που το εχεις και σχετικες μαλακιες που λενε καποιες που δεν θελουν να δουλεψουν και δεν σεβονται τον πελατη και τα λεφτα που δινει!!!
Το μουνακι της πεντακαθαρο,οπως και το στομα της(μιας και δινει αρκετα γλωσσοφιλα,σε μενα που ειμαι και ωραιο παιδι Μεγάλο χαμόγελο)ισως ορισμενοι να μην παρουν οτι παιρνω εγω,ετσι ειναι η ζωη,αδικη!!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίρα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2017
φίλος καπου εισαι ψεύτης.ακου 40 λεπτα έκατσες με αυτή την φόλαΘυμός
T
tolisspower
09 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν σε υποχρέωσε κανένας να με πιστέψεις,η δικιά σου κριτική είναι ακριβέστερη!!!
Καλό είναι να εξηγείς τι εννοείς με τον ορισμό φόλα,γιατί ο κόσμος παρερμηνεύει πολλές φορές...
10 Αυγούστου, 2017
Οτι ειναι μουναρα ειναι,αλλα επισης ειναι και η μεγαλυτερη φολα!!Μακρια πΑΙΔΕς!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3