Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινη συναντηση με την κοπελα στον δικο της χωρο επειτα από ευκολη συννενοηση με το γραφείο.Οταν ανοιξα την πορτα αντικρισα μια ψηλη μελαγχροινη κοπελα με τσιμπουκοχειλα,εντυπωσιακο σωμα με βυζαρες κ κωλαρα.Το προσωπο της φερνει λιγο σε τραβελοφατσα και επισης φοραει σιδεράκια στα δοντια.Η συμπεριφορά της ηταν ευχαριστη απ το πρωτο λεπτο που μπηκα,ετσι καταφερε να σπασει τον παγο και να προχωρησαμαι στο κυριως θεμα αφου εκανα το ντουζακι μου
Τα προκαταρκτικα της ειχαν διαρκεια και ποικιλια.Στα γλωσσοφιλα ηταν θερμη και της αρεσε να γλυφει ολο μου το σωμα.Η πιπα της δυνατη με παιχνίδια στην βαλανο και σε ολο του κορμο.Επισης εγλυφε καλα τα μπαλακια αλλα με πονουσε λιγο επειδή φορουσε σιδεράκια.Στο σεξ καναμε δυο γυρους μεσα σε μια ωρα.Στον πρωτο γυρο δοκιμασα μονο μια σταση το ντογκι σταιλ οπου η θεα της κωλαρας της είναι απιστευτη,η συμμετοχη της ηταν αρκτα καλη με το να κοπανιέται πανω μου εντονα και να βγαζει αισθησιακες κραυγες.Ολιγολεπτο διάλλειμα με συζητηση για διαφορα θεματα και μασαζακι απ την λικα και εναρξη δευτερου γυρου με πιπα και στην συνεχεια με αυτην από πανω και ιεραποστολικο οπου η συμμετοχη της ηταν σουπερ,το τελος με βρηκε πανω στο σωμα της μετα από πολύ ωρα.Η ωρα ειχε ηδη τελειωσει και ο καθενας πηρε τον δρομο του.
Συνοψιζοντας η λικα είναι μια αρκετα ομορφη κοπελα 28-30 χρονων με δυνατο σερβις με μονη παραφωνια το προσωπο της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, Andy Dufresne και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού