Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119217
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκιναω λοιπον να γραψω και την δευτερη εμπειρια που ειχα την βδομαδα που μας περασε στο εν λογω μασσαζαδικο καθοτι ηταν πολυ θετικη και καυλερη η συγκεκριμενη συνεδρια .
Να πω επισης οτι την Ζετα την εχω ξαναπαρει παλαιοτερα με πολυ καλες εντυπωσεις οποτε για αυτο της χρωσταγα και μια κριτικη .
Η Ζετα λοιπον προκειται για μια ξανθια ψηλη Μιλφαρα Σερβα με γλυκια εκφυλη προσωπαρα με γαλαζοπρασινες ματαρες , ωραιο φυσικο βυζο 2μισαρι ΓλώσσαΓλώσσα , ωραια αφρατη κωλαρα , και ωραια μουναρα λαχταριστη με ωραια χειλι ΓλώσσαΓλώσσα , την πετυχα ελευθερη εκεινη την μερα και χωρις δευτερη σκεψη ειπα στην ευγενεστατη σεριφισσα να μου στειλει την Ζετα στο δωματιο .

Αφου εκανα την ντουζαρα μου και φρεσκαριστικα , αραξα στο καναπεδακο και μετα απο λιγο εσκασε και η Ζετα , την πλησιασα ξεκινησα να της βγαζω το φορεμα αργα και βασανιστηκα και τοτε αρχισαν να πεφτουν και τα πρωτα γλωσσοφιλα , λιγο διακριτικα στην αρχη αλλα μετα γιναν πιο θερμα , αφου της εβγαλα τα ρουχα επεσα με μανια πανω στις βυζαρες της οπου τις καταεφαγα με το στομα μου και την γλωσσαρα μου ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα μετα την τοποθετησα ορθια με το κορμι της να ειναι ξαπλωμενο προς το μασσαζοκρεβατο ανοιξα τα ποδια της και αρχισα να σπατουλαρω την μουναρα της για κανα 10 λεπτο , οταν πια μουσκεψε κι εγινε πετρα και το καυλι μου την τραβηξα προς τον καναπε ωστε να αραξω πιο βολικα και να απολαυσω το τσιμπουκι της που τοσο λαχταρουσα , ξεκινησε λοιπον την τσιμπουκαρα της που ειναι ενα απ τα δυνατα της χαρτια .... καλο υγρο τσιμουκι με μπολικο σαλιο οπως την παροτρεινα και με αρκετα ντιπθροατ οσο το μπορουσε , επισης κανει φοβερο καραμελωμα στα διδυμα με φοβερο παιξιμο της γλωσσας της η οποια εσταζε σαλιο και τα ειχε μουσκεψει αρκετα καλα , φοβερη εικονα οταν τα καραμελωνε με την γλωσσιτσα της και με κοιταγε με τις γαλαζοπρασινες γατισιες ματαρες της ... οπως επισης κι οταν με τσιμπουκωνε και με κοιταγε στα ματια , ειναι μεγαλη καυλα η τυπισσα Ναι!Ναι! , στο τσιμπουκι την αφησα πανω απο τεταρτο να με βασανιζει διοτι γουσταρα τρελα την εικονα αυτη και στο βαθος να βλεπω τις βυζαρες της .... μετα την παρατεταμενη αυτη λυσσαλεα τσιμουκοδρομια ημουν πλεον ετοιμος να της σκισω και την μουναρα της !!!!
Ξεκινησαμε πρωτα με αυτην απο πανω ωστε να ριχνουμε γλωσσοφιλα και να τρωω συνεχως τις βυζαρες της , μετα την εβαλα στο μασσαζοκρεβατο μπρουμιτα και αρχισα να την γαζωνω κι εκει , μετα στα πλαγια για να εχω οπτικη επαφη με τις βυζαρες οπου πηγαιναν περα δωθε , και τελος ιεραποστολικο στον καναπεδακο να περνω τα φιλια της οπου κι εκει εφαγε γερο πρεσαρισμα και ειχε γινει μουσκεμα απ την καυλα η μιλφαρα , καπου εκει σηκωθηκα ορθιος πεταξα το καποτιδιο την εβαλα γονατιστη να ξεκινησει τσιμπουκι και καραμελωμα στα διδυμα και οταν ενιωσα να ερχονται της ειπα να ανοιξει το στομα οπου και της τα εριξα ολο μεσα .... αν και αρκετα τα αφησε και ετρεξαν στο πηγουνι της και μερικα καταληξαν στις βυζαρες της , μεγαλη καυλα η εικονα αυτη με το σπερμα πανω της , αφου με τσιμπουκωσε αλλο λιγο μεχρι να βγαλω και την τελευταια σταγονα σκουπιστηκε μαζεψε το φορεματακι της και το στρινγκ της και πηγε για ντουζ . Παρα πολυ γλυκια γυναικα η Ζετα κι αυτο φανηκε και μετα που ηρθε να με χαιρετησει με ενα φιλι και να με ρωτησει το πως περασα οπου της εδωσα και το δωρακι της .

Ανακεφαλειωνοντας λοιπον η Ζετα ειναι μια αρκετα σεξυ γυναικα που αν σας κερδισει με την εμφανιση της στο σαλονι , μεσα στο δωματιο θα περασετε σουπερ , αρκετα θερμη γυναικα και τιμια στις υπηρεσιες της , ελπιζω την χημεια που εχω εγω με την Ζετα στο δωματιο να την εισπραξουν κι αλλοι συναθλητες και να συνεχισει να βγαζει αυτη την ορεξη και καυλα μες το δωματιο , αυτα τα ολιγα λοιπον για την Ζετα καλα να περναμε και καλες βουτιες ευχομαι σε ολους !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2017
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.340
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, Dirty69, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού