Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού πέρασα από Διδύμου και δεν βρήκα κάτι στα γούστα μου από μιλφ,λοξοδρόμησα και πήγα Αλκιβιάδου.

Στο μεσαίο σπιτάκι λοιπόν ήταν η Άντζελα!
Ωραίο μιλφ,με καλό κορμί,ναζιάρα,μου βγήκε ολοτσίτσιδη και άρχισε να μου κάνει κάτι περίεργα παιχνίδια με τα μάτια και τη γλώσσα!

Αποφάσισα να τη δοκιμάσω και τελικά δεν έχασα!

Με το ίδιο στυλ μπήκε και στο δωμάτιο οπότε άρχισε να με χαϊδεύει και να με χουφτώνει.
Κάθησε στο κρεββάτι κι έτσι όπως ήμουν όρθιος ξεκίνησε το πνευστό!
Πολύ καλό,τον έβαλε στο στόμα της και τον βεντούζωσε και κάθε τόσο έκανε παιχνίδι βγάζοντάς τον και χτυπώντας τον στα μάγουλά της.
Υγρή και χορταστική στην πίπα της συνέχισε για ώρα σαν να'χε σκοπό να με τελειώσει έτσι!
Για μερικά δευτερόλεπτα σκέφτηκα μάλιστα να την αφήσω αλλά ήθελα να μη μείνω στη μέση.

Αφού λοιπόν σηκώθηκε και μου έβαλε το προφυλακτικό,την έστησα στα τέσσερα στο κρεββάτι κι εγώ έτσι όπως ήμουν ακόμη όρθιος άρχισα να μπαίνω μέσα της,ανεβάζοντας συνεχώς ένταση.

Κωλοχάστουκα τα δέχτηκε με ευχαρίστηση μουγκρίζοντας ωραία κοιτάζοντάς με καυλωτικά μια απ'τον καθρέφτη και μια γυρνώντας το κεφάλι της προς εμένα λέγοντάς μου "μη σταματάς,πιο πολύ πιο δύνατα θέλω" και να κοκκινίζει ακόμη περισσότερο ο κώλος της από τις μπάτσες.
Με χάλασε λίγο που προσπάθησα να τη φιλήσω κι αυτή άρχισε τα γλωσσοπαιχνίδια της και τα απέφυγε αλλά το προσπέρασα στα γρήγορα.
Απλά για τιμωρία εκείνη τη στιγμή που την έπαιρνα,άρχισα να της χώνω-όσο πιο βαθιά γινόταν-το δάκτυλό μου στην ωραία πίσω τρυπούλα της!

Μόλις ένοιωσα να φτάνει το τέλος,την τράβηξα απ'το πόδι και την έσυρα βάζοντάς την ξανά καθιστή στο κρεββάτι.
Πέταξα το προφυλακτικό,της ξαναβούλωσα το στόμα της και άρχισε μια ακόμη πιο μανιασμένη και πιο βαθιά πίπα απ'ότι πριν ώσπου άρχισα να βγάζω ότι είχα και δεν είχα με αυτή να μπουκώνεται γελώντας με ικανοποίηση!

Πήγε τα έφτυσε,πλύθηκε,σκουπίστηκε,ήρθε δίπλα μου και μου'δωσε να σκουπιστώ κι εγώ,άρχισε να ξανακάνει τα τρελλά που μου'κανε με τη γλώσσα της ώσπου όπως ήρθε ολόγυμνη έτσι και έφυγε.

Αρκετά καλή λοιπόν η Άντζελα,εμφανίσημο μιλφ που συμμετέχει,περιποιείται,δέχεται,τίμησε το 20άρικο και προτείνεται προς δοκιμή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού