Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντιάνα είναι μια κοπέλα του γούστου μου, θα αποτελούσε άριστα κοπέλα κάποιου νυχτερινού Στριπ καθώς έχει πολύ όμορφο και ευθυτενές θηλυκό σώμα, ηλικιακά την κόβω για 27 με 32.
Ήρθε ευδιάθετη στο δωμάτιο όπου ανταλλάξαμε κουβέντες στα ομολογουμένως λίγα Ελληνικά που μιλάει, μπαλαμούτι στο όρθιο και ύστερα στο κρεβάτι της το μουνί της με τα χάδια γινόταν υγρό και ύστερα πεολειχία με καπότα ανάμεσα στα πόδια μου και εκείνη να βγάζει ήχους κατά την διάρκεια της πίπας, στην αρχή ήθελε να με καβαλήσει αλλά την έβαλα σε στάση στα τέσσερα, να χαζεύω την θέα και το τατουάζ που κοσμεί την κωλάρα της, με εκείνη να βογκά και να μην κλέβει στο ολικό μπάσιμο, την γυρνώ στα κανονικά όπου ο πούτσος μου είχε έτοιμους σπασμούς και φαινόταν πως δεν θα αντέξει και θα χύσει με το υπερθέαμα σε λίγα δεύτερα, και πράγματι μετά από λίγες πουτσιές έχυσα όλα μέσα της, η κοπέλα σηκώθηκε ετοιμάστηκε όπως κι εγώ είπαμε δυο κουβέντες και αναχώρησε.
Ένα απλό πρόγραμμα που αντικατοπτρίζεται στην ηδονή της παρουσίας και όχι τόσο στο πρόγραμμα που είναι τυπικό και αρκετά καλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, dinos34, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2017
ειναι η γνωστη diana που δουλευε Δροσοπουλου 97
25 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταλαβαίνω για τη Ντιάνα που Ρωτάς, δεν είναι αυτή. Έχω την εντύπωση ότι δεν είναι πλέον στην Αθήνα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2