Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149916
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθως κατεβαινω πατρα μια στο τοσο επισκεπτομαι τον εν λογω χωρο μηπως και βρω επιτελους το χρυσο φλουρι.
Εκανα τσαρκα και στα τρια σπιτια και ηταν στο ένα η δαναη μονιμη κατοικος στο οίκημα 30 πλας η κοπελα στο άλλο ηταν το στανταρακι η αμαλια και αυτή παλια καραβανα στο μαγαζι και στο τριτο ηταν μια καινουργια ονοματι κατερινα καταγωγης μεταξι βουλγαριας και αλβανιας μου εμοιαζε, μελαχροινη υψος 1,62 περιπου ετων γυρω στα 25 αλλα στο σαλοναρισμα μου βγαλε κατι το πονηρο στο βλεμμα και φοβούμενος ξεπετοφαση επελεξα το στανταρακι την αμαλια η οποια ειδικα στις υπηρεσίες της τιμα το 25ευρω.
Χρονος αναμονης στο δωματιο 5 λεπτα μια χαρα για μενα η τοση αναμονη εφόσον δεν ειχε πελατη πριν.Μπαινει μεσα η κοπελουδα με γνωρισε γιατι είμαι πελατης χυμα καταπανω μου και μου παιρνει ακαποτη πιπα σε χρονο ντε τε ενώ αυτή ηταν τελειως γυμνη.Το τσιμπουκι της ηταν πολύ καλο γιατι σαλιονε ρουφαγε και βεντουζωνε καλα.Στο 3λεπτο περιπου τη σταματαω γιατι δεν αντεχα την βαζω στα 4 και την σφυροκοπαω αυτή εβγαζε σιγανες κραυγουλες και εδειχνε να το γουσταρει αφου τα μπούτια μας από την τριβη ειχαν ιδρωσει,την σφυροκοπησα για κανα 3λεπτο και τη γυριζω ιεραποστολικο αφου ετρεμε από καυλα το γκομενακι και μου λεγε ξεσκισε με συνεχεια ,εγω ανεβαζα ρυθμους και αυτό γκαριζε από τη καβλα αφου το μουνι της ειχε ανοιξει διάπλατα ωσπου δεν αντεξα άλλο και την εχυσα πανω στα βυζια και στη κοιλια.Συνολικος χρονος γαμησιου 10 με 12 λεπτα,με ρωτησε αν είμαι ευχαριστημένος από αυτην και της ειπα ότι καλη είναι και βαζει κατω και την παολα και την αλεξανδρα στο θεμα του γαμησιου αλλα και της εμφανισης.Επισης της ειπα πως ετσι που εχει το μαλλι μοιαζει με την ραχηλ μακρη την πρωην βουλευτη του συριζα και οντως της μοιαζει.
Όταν καποιες κοπελες δεν είναι καλες στις υπηρεσίες τους και είναι ξεπετες πρεπει να τις επιβραβεύουμε με μια μπουνια εγω επιβραβευσα την αμαλια η οποια ηταν πολύ καλη στις υπηρεσίες της με μια αγκαλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, fouxter, nakamparata

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2017
Σε ποιό απο τα τρία σπιτάκια πήγες? Είναι αυτή με το κοντό μαλλί με το σκουλαρίκι στο στόμα?
18 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι τυπε δεν είναι αυτή.η αμαλια εχει μακρυα μαλλια καρε και δεν εχει σκουλαρικι στη γλωσσα.δουλευε στο τελευταιο σπιτι στο βαθος.
G
gavelos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2