Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653054
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και στον τρίτο όροφο υπήρχε μόνο μία διαθέσιμη κοπέλα αποφάσισα και εγώ να κάνω μία βόλτα στον έκτο όπου και συνάντησε τη Λίζα. Πρόκειται για μία πολύ μικροκαμωμένη κοπέλα με ωραίες αναλογίες και φοβερή διάθεση σε κάνει αυτόματα να θέλεις να περάσεις μαζί της. Επέλεξα Λοιπόν το πρόγραμμα των 80 ευρώ και Με ακολούθησε στο δωμάτιο Μιας και τα σχόλια που έκανε για τη συγκεκριμένη κοπέλα η διεύθυνση του ορόφου ήταν τα καλύτερα και μου είπε μάλιστα ότι για αυτήν γράφει και στο ίντερνετ. Όλα καλά όλα ωραία Λοιπόν μπαίνω στο δωμάτιο κάνω το ντουζάκι μου και μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα που αρχίζει ένα ωραίο παιχνίδι σε κάνει να νιώθεις άνετα και πραγματικά δίνει ρέστα με τη συμμετοχή της στο σεξ. αφού Τελείωσε ο πρώτος γύρος αρχίζει ένα φοβερό μασάζ το οποίο ήταν ότι πιο χαλαρωτικό για τις δυσκολίες της ημέρας και Εκεί είναι που αρχίζω μετά να έχω τις απορίες μου και Πραγματικά έχω μπερδευτεί με το τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα των 80 ευρώ. Αφού έχει φάει ολόκληρο το χρόνο στο μασάζ και εγώ φυσικά δεν το έχω καταλάβει και τόσο λόγω κούρασης Βουλή κανένα ντουζάκι και έρχομαι όποτε βλέπω μαζεύει όλα τα πράγματα Βάζετε ρομπάι και της φεύγει και έρχεται απλά για να με βγάλει έξω από το δωμάτιο κάτι το αντίστοιχο όπου είχα πάθει και στην τελευταία κριτική που είχα γράψει. Δεν κρατήθηκα Λοιπόν ρε παιδιά και την ρώτησα Γιατί πραγματικά το είχα απορία τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα των 80 ευρώ και η απάντησή της ήταν ότι η λίγο μασάζ και δύο φορές σεξ που έτσι το μασάζ δεν θα είναι όπως πρέπει να είναι μία φορά και την υπόλοιπη ώρα μασάζ και εγώ τώρα ρωτάω γιατί αυτό δεν σου το διευκρινίζει η διεύθυνση από την αρχή. Όταν δε έκανα αυτή την ερώτηση την είδα και δαγκώθηκε ι και και μου λέει μέσα στο δωμάτιο με χαμηλή φωνή για να μην ακουστεί Προφανώς πιο έξω ότι την επόμενη φορά θα σου χρωστάω Ένα σεξ περισσότερο θα το κάνουμε τρεις φορές. Δηλαδή για να καταλάβω τι θέλουνε να ρωτάμε μπροστά στην υπηρεσία κάθε φορά τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα γιατί δεν ξέρουμε πως το μεταφράζει η κάθε κοπέλα για τη διάθεση έχει ή μήπως παίρνει πρωτοβουλία και το μεταφράζουν έτσι από μόνες τους και όταν δουν ότι στραβό σου Με φοβούνται μην ακουστεί παραέξω? Καλά θα κάνει αυτά να τα κοιτάξει η διεύθυνση του καταστήματος έτσι ώστε να μην πληρώνουμε 80s για πλάκα Γιατί ούτε μας περισσεύουν σε καμία των περιπτώσεων δεν είμαστε χαζοί.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
133
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sapiosexual, dinos34

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2017
Συναγωνιστα εγώ δεν ρωτάω τπτ.ξεκιναω με σεξ συνεχίζουμε μασάζ αφού διευκρινίσω στο κορίτσι πως το τελευταίο 15λεπτο θα συνεχίσουμε εκεί που σταμάτησαν στο σεξ δλδ Ματάκι
08 Αυγούστου, 2017
Κανονικά το 80άρι στη μία ώρα πρέπει να περιλαμβάνει σεξ(ή μονο πίπα)-μασαζ-2ο σεξ
προφανως η κοπέλα προσπαθησε να αποφυγει την 2η φορά
εννοείται ότι την ευθυνη την έχει αυτή
εσυ δεν παρακολουθεις την ώρα ώστε να πεις "στοπ τώρα το μασαζ κάνουμε σεξ να προλαβουμε"!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2