Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ρέα την είχα πετύχει αρκετές φορές παλιότερα στο 14 καθώς πρέπει να έρχεται συχνα αλλά ποτέ δεν έτυχε να μπώ να την δώ απο κοντά. Μπήκα λοιπόν και με το που την αντίκρισα είδα ότι έχει πάρει κάμποσα κιλάκια σε σχέση με τις φωτογραφίες. Τέλος πάντων είπα να περάσω, έιχα και την θεόμουρλη τσατσά να μου παρουσιάζει την Ρέα ως sex machine.

Η κοπέλα πρόσχαρη μπήκε μέσα, αφου ξάπλωσε δίπλα μου ξεκίνησε με τα βυζιά της να τρίβει το όργανο πάνω κάτω δεξιά αριστερά, με μερικά πιασίματα και απο μέρους μου, ήρθε γρήγορα η στύση. Πέρασε σκουφί και ξεκίνησε μια μέτρια προς καλή πίπα. Ικανοποιητική.

Γυρίσαμε στα 4 όπου η κωλάρα παρόλο που έχει τα κιλάκια της είναι σωστά κατανεμημένα προσφέροντας καλό θέαμα. Αφού την είχα μερικά λεπτά, γυρίσαμε ιεραποστολικά και οπου ήρθε όμορφα το τέλος.

Η κοπέλα έμεινε ξαπλωμένη λίγο μαζί μου, μιλήσαμε λιγάκι και μετά απο μερικά λεπτά σιγά σιγά ντύθηκε και αποχώρησε.
Μία όμορφή εμπειρία η οποία ξεκίνησε πιο πολύ ώς απλό ξεμπούκωμα και ζέσταμα για την επόμενη μου επίθεση στην Μαργκώ όπου θα δείτε και εκεί κριτική.
Καλά μαμίσια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρέα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού