Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αρχικά πρίν κάν αναφερθώ στην κοπέλα, ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Doctor-T ο οποίος μέσα απο κλήρωση με δικά του χρήματα και πρωτοβουλία πρόσφερε 40€ στον τυχερό για δοκιμή νέας κοπέλας. Να΄σαι καλα λοιπον Ντόκτορα και στα επόμενα με καλό.


Ερχόμαστε τώρα στην Μαργκώ. Μπαίνοντας ευτυχώς δεν υπήρχε πελάτης, η χαμηλων τόνων τσατσα με θυμήθηκε, φωναξε την κοπέλα και περασα στο αριστερό δωμάτιο. H κοπέλα ήρθε σχεδόν αμέσως και με πέτυχε την στιγμή που γδυνόμουν και ξαπλωσε στο κρεβάτι να με χαζέυει.. ανταλλάξαμε δυο τρείς κουβέντες ενώ απο τον πλαινό καθρέπτη που έχει ο οίκος θαύμαζα την κωλάρα της.

Πίπα πάρα πολύ καλή σε ρυθμό και σε πίεση ενω συγχρόνως έπαιζε με τα αρχίδια.. Σκέτη καύλα. Αλλά δυστυχώς τα καλά έπαψαν να ισχύουν μόλις της είπα να ανέβει απο πάνω μου καθως η διείσδυση δεν ήταν ούτε η μισή. Προσπάθησα να ανασηκωθώ αλλά μάταια. Ευτυχώς την κατάσταση εσωσαν λίγο τα βυζόμπαλα που τα είχα μπροστά μου.

Μετά απο λίγο και με δική μου προτοβουλία αλλαγή στάσης στα 4 οπου η τριβή ήταν καλή. Ενώ ξεκίνησα αργά μόνη της ανέβασε γρήγορα τον ρυθμό έτσι ώστε να μην αντέξω και να την σταματήσω για λίγο. Μου πρότεινε αλλαγή και έτσι ήρθε το τέλος με εμένα απο πάνω μεσα σε λίγα λεπτα.

Σηκώθηκε, ντύθηκε, είπε ένα ευχαριστώ και γειά σας. Ιδιαίτερα βιαστική θα έλεγα παρόλο που δεν άκουσα να ανεβαίνει κάποιος άλλος.

Δεν μπορώ να πώ ότι δεν μου άρεσε η κοπέλα, πέρασα καλά αλλά με ξενέρωσαν ενα - δυο πραγματα. Για να μήν βγάζω γρήγορα συμπεράσματα πάντως μέσα στην βδομάδα που μου έιπε οτι θα κάτσει θα ξαναπεράσω και θα προσπαθήσω να γράψω μία πιό αντικειμενική κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργώ
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lkjhgfdsaa, GioCha, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού