Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 62 10
Sex Studio 184302
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτή τη φορά το χρωστάω στη Ναόμι ή Τζέσι όπως είναι περισσότερο γνωστή, να της γράψω μία κριτική. Είναι η δεύτερη φορά που την συνάντησα, η πρώτη ήταν στη Τριγγέτα 3 πριν περίπου κανένα μήνα. Επαθα ζημιά και τότε και με την εμφάνιση όσο και με τη συμπεριφορά της στο κρεβάτι, αλλά δίστασα να ανεβάσω μία διθυραμβική πρώτη κριτική στο φόρουμ σαν νέο μέλος. Δεν γουστάριζα με τίποτα να μου έλεγαν κάποιοι ότι την προμοτάρω.

Αλλά ας ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα από την αρχή. Αν περιμένετε μια 100% αντικειμενική κριτική, σταματήστε από τώρα το διάβασμα και πηγαίνετε παρακάτω. Είμαι φανατικός οπαδός της μαύρης σοκολάτας, και η Ναόμι (ή Τζέσι) είναι, στα δικά μου μάτια τουλάχιστον, ένα πραγματικό μαύρο διαμάντι. Την γουστάρω και την πάω τρελά, τόσο σαν εμφάνιση όσο και για το κρεβάτι που κάνει, οπότε μου είναι εντελώς αδύνατον να είμαι αντικειμενικός, σίγουρα θα τονίσω υπερβολικά τα θετικά στοιχεία της.

Σαν εμφάνιση η Ναόμι είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες της, στα δικά μου μάτια είναι πολύ καλύτερη από κοντά. Οι φωτογραφίες της προσθέτουν μια ελαφριά αγριάδα στο πρόσωπο, που δεν υπάρχει στη πραγματικότητα. Από κοντά βλέπεις ένα ολοκάθαρο, ολόφρεσκο, νεανικό προσωπάκι, γλυκύτατο και με άριστη αρμονία στα χαρακτηριστικά. Τίποτα δεν είναι υπερβολικό στα χαρακτηριστικά του προσώπου της, και το χαμόγελό της είναι απλά υπέροχο. Σήμερα μου εμφανίστηκε με τα μαλλιά της κατσαρά και όχι ίσια, που της πηγαίνουν ακόμα καλύτερα και την κάνουν να φαίνεται ακόμα νεότερη.

Το σώμα της είναι σκέτη κόλαση, ακριβώς πάνω στα δικά μου πρότυπα. Πετίτ και με αναλογίες μοντέλου, πιθανότατα κάτω και από τα 50 κιλά βάρος, κάπου στα 45-47 κιλά την κόβω. Μικρό βυζάκι, που στέκεται όμως αγέρωχο κοιτώντας ψηλά, και με φανταστικές ρογίτσες. Μέση δαχτυλίδι και κωλαράκι που σε στέλνει απευθείας στις πύλες της Κόλασης!

Για το κρεβάτι που κάνει, εκεί τι να πει κανείς, έχω χάσει απλά τη μπάλα! Οσοι έχετε γράψει πολλά χιλιόμετρα με τις μαυρούλες που έκαναν πιάτσα παλιότερα πίσω από το δημαρχείο ή αυτές που κάνουν τώρα πιάτσα στο παρκάκι της Πατησίων, θα καταλάβετε πολύ καλά τι εννοώ. Σκεφτείτε μόνο πόσες από τις μαυρούλες που έχετε πηδήξει σας έχουν κάνει ακάποτη πίπα ή σας έχουν πλακώσει στα βαθιά, υγρά φιλιά, μέχρι να δείτε τον Χριστό φαντάρο! Μόλις χτες βράδυ, είχα φέρει μία μαυρούλα που την έχω στανταράκι εδώ και πολλά χρόνια, στο σπίτι μου και την πηδούσα σχεδόν για μια ολόκληρη ώρα, συνεχόμενα. Την έχω πηδήξει τουλάχιστον 20-30 φορές, και δεν με έχει αφήσει να τη φιλήσω ποτέ, ούτε καν το συζητάει, ακόμα και χίλια ευρώ να της δώσω. Για ακάποτη πίπα, εκεί ούτε συζήτηση, όσα λεφτά και να της προσφέρω.

Πείτε μου τώρα εσείς: χτες έδωσα 50 ευρώ στο στανταράκι μου τη μαυρούλα, και την πηδούσα μια ολόκληρη ώρα στο σπίτι μου. Ενα απλό, μηχανικό γαμήσι, άχρωμο και άοσμο, σε ένα μαύρο κομοδίνο, που το έχω ξεχάσει ήδη, σαν να μη συνέβη ποτέ. Σήμερα έδωσα 100 ευρώ για μισή ώρα με τη Ναόμι, και το γαμήσι αυτό θα το θυμάμαι σίγουρα για πολλά χρόνια!

Εν συντομία: πλήρωσα αρχικά 60 ευρώ για το πρόγραμμα με το μασαζάκι. Κολοκύθια με τη ρίγανη. Με το που έρχεται η Τζέσι στο δωμάτιο και χώνεται στην αγκαλιά μου, το ξέχασα ήδη. Μου λέει: Θέλεις μασάζ; Παπάρια της απαντάω, εσένα θέλω μόνο μωρό μου, και τίποτε άλλο. Είχα πάρει ένα Sildenafil των 100mg σπασμένο στα τέσσερα, δηλαδή 25mg, ότι πρέπει για να με κάνει πέτρινο για κανένα δίωρο. Με τον που μου τον χαίδεύει απαλά με το χέρι, μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα μου έγινε πέτρινος. Την σηκώνω πανεύκολα, σαν πραγματικό πούπουλο που είναι, και τη φέρνω πάνω μου, για να γλύψω τα μικρά, υπέροχα βυζάκια της. Μου σκάει κάτι παθιασμένα, βαθιά και παρατεταμένα υγρά φιλιά, με έστειλε στον Παράδεισο κατευθείαν! Και το εργαλείο μου, πέτρινο κυριολεκτικά, να ξεροχύνει ασύστολα και συνέχεια και να τρίβεται επικίνδυνα στις επίμαχες περιοχές, κάποια στιγμή πάω να χαιδέψω τα κωλομέρια της, και την έχω μουσκέψει ασύστολα με τα ξεροχυσίματα. Γλώσσα

Φοράει σκουφάκι και αρχίζει μια υπέροχη πίπα, κοιτώντας με στα μάτια, και σε slow motion, μετά από δική μου εντολή. Μετά ανεβαίνει σε κλασικό cow girl, και ξανά να γλύφω τα βυζάκια της, και η Ναόμι με πλακώνει και πάλι σε κάτι φοβερά φιλιά, πότε βαθιά και πότε σε παιχνίδια με τη γλώσσα, με στέλνει για τσάι για μια ακόμη φορά. Μπαίνω μέχρι τέρμα μέσα της, και κουνάει τη λεκάνη της υπέροχα, πότε κυκλικά και πότε μπρος πίσω, και με μένα καρφωμένο μέσα της μέχρι και το τελευταίο εκατοστό. Η ώρα όμως αρχίζει και περνάει, κι εμένα μου είναι απλά αδύνατον να αποχωριστώ αυτό το μωρό τόσο γρήγορα. Της λέω: Πάμε για μισάωρο. Εντάξει μου λέει, αλλά θα πρέπει να δώσω τώρα τα χρήματα στη τσατσά.

Κανένα πρόβλημα της λέω. Βγαίνω από μέσα της, γεμάτος αυτοπεποίθηση από τη επήρρεια του χαπιού. Πάω στο πορτοφόλι μου, της δίνω το 50ρικο, βγαίνει έξω και επιστρέφει μετά από λίγο με ρέστα ένα 10ρικο, μια και είχα δώσει ήδη 60. Εγώ ξαπλωμένος ανάσκελα, και να χαζεύω το εργαλείο μου που την περίμενε υπομονετικά, πέτρινο και αιματωμένο μέχρι εκεί που δεν πάει!

Οταν γυρνάει, έρχεται κοντά μου και της κάνω με νόημα: Νομίζω ότι ξέρεις πώς να συνεχίσεις, έτσι; Χαμογελάει πονηρά, βγάζει την καπότα, και αρχίζει μια πίπα για σεμινάριο, σαλιώματα, φτυσίματα, σφίξιμο των χειλιών πάνω στο κεφάλι, ρούφηγμα και τράβηγμα προς τα έξω με το κλασικό ηχητικό φλοπ, να τον κοπανάει με δύναμη στη γλώσσα της, από όλα είχε το μενού. Εχω αράξει και απολαμβάνω το υπερθέαμα, αυτά τα υπέροχα τσιμπουκόχειλα που έχει η Ναόμι, πλασμένα για να κάνουν φανταστικές πίπες, να σφίγγονται γύρω από το καβλί μου και να με στέλνουν κανονικά.

Μου λέει: Αν συνεχίσω έτσι με το τσιμπούκι, θα τελειώσεις. Καλά, τραγούδα, σκέφτηκα από μέσα μου. Το Sildenafil μου είχε δώσει πλήρη έλεγχο της κάβλας μου, θα τελείωνα μόνο όταν θα το αποφάσιζα εγώ. Τη ανεβάζω ξανά σε cow girl. Και πάλι γλύψιμο στα βυζάκια, και άλλα φοβερά φιλιά. Οποτε κι αν έψαξα το στόμα της, ήταν αμέσως έτοιμη να μου το προσφέρει απλόχερα, ενώ αρκετές φορές έπαιρνε εκείνη την πρωτοβουλία.

Την γυρνάω σε πισωκολλητό, όπου η θέα από το υπέροχο, τουρλωτό, σφιχτό κωλαράκι της είναι όλα τα λεφτά.Ξεκινάω στην αρχή χαλαρά και προοδευτικά επιταχύνω, και για πρώτη φορά νιώθω το τέλος να πλησιάζει. Σιγά μη χύσω από τώρα, σκέφτηκα, είναι ακόμα νωρίς. Τη γυρνάω σε ιεραποστολικό, όπου έχασα τη μπάλα από τις εναλλαγές των ποδιών της. Πότε τα είχε πολύ ψηλά στους ώμους μου, πότε ψηλά κλειδωμένα στην πλάτη μου, και πότε λίγο χαμηλότερα. Την αρχίζω με απαλές, σιγανές διεισδύσεις, και προοδευτικά επιταχύνω και αρχίζω να την πολιορκώ πλέον για κανένα πεντάλεπτο με έντονες διεισδύσεις, όχι σε ρυθμό PSE, αλλά σε επιθετικό ρυθμό GFE, θα τον χαρακτήριζα. Εκεί ένιωσα για πρώτη φορά το μουνάκι της να σφίγγει γύρω από το καβλί μου, και ίσως να είχα καταφέρει να την κάνω να καβλώσει ελαφρά, μπορεί όμως και να ήταν ένα καλό θεατράκι, δεν με απασχολεί κιόλας, εγώ πληρώνω κι εγώ πρέπει να περάσω καλά, τώρα αν τύχει να περάσει καλά κι αυτή, ακόμα καλύτερα.

Τη ξαναγυρνάω σε πισωκολλητό όπου και με βρήκε και το τέλος. Εμεινα σχεδόν ένα ακόμα λεπτό μέσα της, μετά που έχυσα. Ούτε μία στιγμή δεν μου είπε η Ναόμι να τραβηχτώ, μόλις την χόρτασα σαν αίσθηση, τότε τραβήχτηκα. Το εργαλείο ακόμα σε στύση τουλάχιστον 90%, πράγμα που παρατήρησε κι αυτή: Είσαι ακόμα σκληρός, μου είπε. Μου ήρθε αυθόρμητα να της πω: Το Sildenafil το κάνει αυτό μωρό μου, αλλά φυσικά δεν της είπα τίποτε.

Να συμπληρώσω ότι εκτός από το να πηδήξω φυσικά τη Ναόμι, πήγα για να κάνω και το "κονέ" μαζί της, με επιτυχία, αλλά δεν πρόκειται φυσικά να επεκταθώ περαιτέρω. Οσοι την ξέρουν καλά, καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Μωρό μου, είμαι τρελλός για πάρτη σου, της το είπα άλλωστε πολλές φορές σήμερα. Αν την γνώριζα πριν 25 χρόνια που έβγαζα και γαμώ τα λεφτά τότε, και η Ναόμι μπορούσε να είναι όπως ακριβώς είναι σήμερα, θα την έβγαζα επιτόπου από τη δουλειά, θα της νοίκιαζα ένα σπίτι και θα της πλήρωνα όλα τα έξοδα και θα της έκοβα και μισθό για να τη γαμάω όποτε θέλω, και να την έχω μόνο για πάρτη μου. Να κοιμάμαι μαζί της τα βράδια, και το πρωί να με ξυπνάει με τσιμπούκι, να τα παίρνει όλα στο στόμα και να τα καταπίνει, και τα βράδια να τη γαμάω στο σφιχτό, υπέροχο κωλαράκι της, όπως φαντάζομαι ότι θα είναι η πίσω τρυπούλα της, σαν τις πύλες του Παραδείσου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maestro3000, parakmi.ie, dinos34 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2017
Ένα δάκρυ κύλησε στη τελευταία παράγραφο...
24 Νοεμβρίου, 2017
Φιλε μπορεις να μοιραστεις και το τηλεφωνο της αλλης Μαυρης που εχεις στανταρακι?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2