Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού πληροφορήθηκα ότι κατέφθασε νέο αίμα στο μαγαζί είπα να κάνω μια βολτούλα να δω τι παίζει. Ρίνα το όνομά της εκ Ουκρανίας νεοαφιχθείς στο Ελλαδιστάν. Όμορφο, πετίτ πιπίνι, ετών 19 σύμφωνα με τον τσάτσο με αρκετά μακρύ, μαύρο μαλλί, καυλωτικό πρόσωπο, γυμνασμένο κορμί με κοιλιά φέτες. Pole dancer όπως μου είπε στα αγγλικά, ελληνικά γιοκ. Εξέπεμπε ερωτισμό και φαινόταν ότι είχε καλή διάθεση οπότε αποφάσισα να περάσω. Ο χώρος εξαιρετικός όπως πάντα καθαρός και περιποιημένος.

Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή το μωράκι μπήκε στο δωμάτιο με άκρως αισθησιακή διάθεση. Αφού προηγήθηκαν αρκετές φιλοφρονήσεις εκατέρωθεν περάσαμε στο ζουμί. Περιποίηση σε όλο το κορμάκι της, χωρίς ωστόσο να ασχοληθώ με την ευαίσθητη περιοχή καθώς μου φάνηκε ότι δεν το θέλει αν και προσφέρεται στο πρόγραμμα. Προσωπικά δεν με χάλασε καθώς όσο τη φιλούσα είχε κλείσει τα μάτια και το απολάμβανε Ναι!. Αφού φτιάχτηκα για τα καλά ανέλαβε δράση. Πολύ καλή για τα γούστα μου στο πνευστό και εξαιρετικό γλείψιμο στα κάκαλα. Αυτό που με τρέλανε είναι ότι πήρε από μόνη της την πρωτοβουλία, τα μούλιασε κανονικά Έρωτας. Επίσης, αν δεν τη σταματούσα παίζει να με έγλειφε ακόμα. Ούτε παγωτό να ταν. Καυλιάρα και στο κυρίως πιάτο με αντοχές, όρεξη, αναστεναγμούς, this is great, super, αχ, ωχ, κλπ. Από πάνω η γκόμενα είναι κορυφή, απλά το χει. Τελείωμα εντός σκούφου με τη συνοδεία αυτού του βλακώδους χαμόγελου που ζωγραφίζεται στη φάτσα μας όταν έχουμε περάσει καλά. Αφού κάθισε για λίγο στο κρεβάτι, σηκώθηκε, έκανε ντουζάκι μπροστά μου και αφού είπαμε 2-3 βλακείες με φίλησε και την έκανε.

Συμπερασματικά, πρόκειται για ένα ωραίο καβλάκι, το οποίο σου βγάζει ότι γουστάρει αυτό που κάνει. Πολύ ερωτική μέσα, χαλαρή, καθόλου βιαστική. Πέρασα εξαιρετικά και ενδεχομένως να την ξανατιμήσω αν προλάβω μιας και μου είπε ότι θα μείνει μόνο 2 βδομάδες. Αλήθεια ή ψέμματα ο χρόνος θα δείξει. Το μαγαζί αν συνεχίσει να φέρνει κοπέλες ανάλογης εμφάνισης και υπηρεσιών θα μαζέψει πολύ μαρούλι, καθώς ο χώρος και ο χρόνος παραμονής σε αυτόν είναι vfm. Το λέω γιατί κατά καιρούς έχει φέρει κάτι ναυάγια..ονόματα δε λέμε οικογένειες δεν θίγουμε..Μεγάλο χαμόγελο Με ρέγουλα λιγούρηδες μην κλατάρει το καημένο. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού