Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Sex Studio 43766
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμένο ίδρυμα δεν το είχα επισκεφτεί,απ΄την έναρξη της λειτουργίας του μέχρι και προχθές παρακολουθώ το πρόγραμμα του εβδομαδιαία όμως...
Βρίσκεται αρκετά μακριά από κάποιον που μένει στο κέντρο της πόλης.Συγκεκριμένα από τη Λυκόβρυση,δηλαδή το 12 που κι αυτό θεωρείται μακριά,απέχει ακόμη δέκα περίπου χιλιόμετρα...Έχει μία είσοδο με χωματόδρομο που σε οδηγεί στο πάρκινγκ του στούντιο....

Η Όλγα μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον μέρες τώρα,απ΄τις φώτο της αλλά και από άλλη μία φορά που την είχα δει στο άλλο ίδρυμα της επιχείρησης,το 12.Είναι ξανθιά με ωραία χαρακτηριστικά,όμορφα μάτια,καθημερινό-έκφυλο πρόσωπο και σχετικά ωραίο σώμα...Βγήκε στο σαλόνι με κάτι σέξυ δερμάτινα εσώρουχα και θα ήταν κουταμάρα να έχεις κάνει τόσα χιλιόμετρα για να φτάσεις στο ίδρυμα να την δεις και να μη περάσεις στα ενδότερα να την δοκιμάσεις...!
Έτσι λοιπόν πέρασα στο δωμάτιο δίνοντας το αντίτιμο των 50 ευρώ για το κλασικό πρόγραμμα!Τα δωμάτια στο ύφος του "αδελφού" καταστήματος,δηλαδή του 12 με την ίδια διαμόρφωση....
Έκανα το ντουζάκι μου και την περίμενα να έρθει...
Με το που μπήκε στο δωμάτιο ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις στα όρθια...Στήθηκε στο τοίχο και έριχνα κάποια χουφτώματα...Μετά απο δευτερόλεπτα μου ζήτησε να ξαπλώσω,πράγμα που καθυστέρησε λίγο καθώς πιπίλιζα το στήθος της και μου το ζήτησε δεύτερη φορά με λίγο πιο έντονο ύφος...Για να είμαι ειλικρινείς όταν μου ζητάνε κάτι επίμονα σε τέτοιους χώρους είναι σαν να μου βάζουν ιδέες πως θα έρθει ξεπέτα...Αφού ξάπλωσα ξεκίνησε να με φιλά στο λαιμό,το στήθος και κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή...Ρούφηγμα στα @@@κια για μερικά λεπτά είχε το μενού εδώ.Λίγο καραμέλωμα και τοποθέτηση του λάστιχου...Η πίπα της σχετικά καλή,σύντομη αλλά καλή δε μπορώ να πω....Κάπως έτσι ολοκλήρωσε το κομμάτι του στοματικού σεξ!Τώρα στο κυρίως μέρος....
Η Όλγα ανέβηκε από πάνω και ξεκινήσαμε σε αργούς ρυθμούς το σεξ με ανταλλαγές φιλιών.Ζήτησα να αλλάξουμε και έτσι στήθηκε στα τέσσερα,ωραίο στήσιμο όπως στις φώτος της....Έτσι με λίγο πιο έντονο σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος στο πισωκολλητό...
Αφού μάζεψε τα εσώρουχά της,ετοιμάστηκε και αποχώρησε λέγοντας μου πως με περιμένει ξανά...

Συμπερασματικά η Όλγα μου άφησε μία μέτρια εντύπωση,όχι πως δεν πέρασα καλά,αλλά δεν ήταν και κάτι που θα θυμάμαι για καιρό.Όπως για παράδειγμα οι καταθέσεις με την Σόνια η οποία αποτελεί σταθερό κανόνα επιλογής μου στην επιχείρηση...!
Αυτά για την εμπειρία μου με την Όλγα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού