Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Άννα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη και εχθές στην απογευματινή βάρδια που πέρασα απο το μαγαζί εργαζόταν με μία δεύτερη κοπέλα την Μισέλ που μιλούσε καλά Ελληνικά. Πρόκειται για κοπέλα νεαρή, λεπτή,με μαλλιά ξανθά κάτω απο τους ώμους, όμορφη. Το σαλονάρισμα της ήταν αρκετά ψυχρό και άγευστο παρόλα αυτά 3 παράγοντες με έκαναν να την δοκιμάσω. Ο πρώτος ήταν ότι εμφανισιακά μου έκανε κλικ, ο δεύτερος ήταν πως παρόλο που ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα μετά απο συνεννόηση μου ειπώθηκε ότι η Άννα κάνει και ελεύθερο στοματικό και 69 και ο τρίτος ότι ήδη είχα μπει σε πολλά μαγαζιά και το μαγαζί διέθετε και ντουζιέρα που μπορούσα να χρησιμοποιήσω. Η πετσέτα που μου δώθηκε ήταν ασφράγιστη αλλά καθαρή.
Αφού έκανα το σχετικό ρετουσάρισμα η Άννα έφθασε στο δωμάτιο το ίδιο αμίλητη και ψυχρή όπως εμφάνιστηκε και στο σαλόνι, Φορούσε ένα κοντό σέξυ φουστάκι και εσώρουχα τα οποία και έβγαλε. Της είπα το όνομα μου για να σπάσει ο πάγος αλλά φαίνεται ότι δεν κατάλαβε. Ελληνικά δεν μιλάει καθόλου, Αγγλικά καταλαβαίνει αλλά όχι πολλά τα βασικά. Προκαταρκτικά δεν υπήρξαν απλώς όταν την πλησίασα μου έδειξε να ξαπλώσω λέγοντας "relax".
Καθάρισε το πέος μου με μωρομάντηλο και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι το οποίο ήταν στεγνό αν και καλού βάθους, άγευστο και άχρωμο. Το πέος μου το κρατούσε απο την βάση κάπως σφιχτά. Από το μέρος της υπήρχε μία σχετική απειρία όπως παρατήρησα. Λόγω της υφής του τσιμπουκιού της παρόλο που ήταν βαθύ αλλά και της μεγάλης ψυχρότητας της κοπέλας το πέος μου είχε έρθει σε ημιστύση. Επίσης είχε πάρει θέση μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να χαιδεύω ελεύθερα παρά μόνο λίγο τα στήθη της που ήταν σφιχτά, στητά και με μεγάλη ρώγα. Ορχεολειχία δεν παρέχεται.
Σε πρόταση μου για 69 ήταν κάθετα αρνητική και ας είχε συμφωνηθεί απο το σαλόνι. Της είπα να έρθει δίπλα μου για να μπορώ να πιάνω και κάτι. Πράγματι ήρθε αλλά ήταν καθιστή και δεν μπορούσα να πιάνω και πολλά. Μου έκανε λίγο ακόμα πίπα λέγοντας μου να μην τελειώσω στο στόμα της. Μιας και ήταν αρκετά ψυχρή και το πέος μου ήταν χαλαρό ανέλαβα εγώ δράση χαμουρεύωντας το πολύ καλής υφής βυζιά της και τα μπούτια της και παίζοντας το εργαλείο. Αμέσως πέτυχα την αναμενόμενη στύση. Έτσι η κοπέλα πήρε προφυλακτικό και το εφάρμοσε για να περάσουμε στο επόμενο στάδιο.
Στο σεξ η κατάσταση πήρε βελτίωση. Καταρχήν διαπίστωσα ότι η Άννα είχε μικρό κόλπο, στενό και αρκετά σφιχτό. Ήρθε αργά, αργά το έβαλε μέσα της και άρχισε απαλά να κουνιέται. Αλλά σαφώς ζοριζόταν. Την έφερα κοντά μου, αυτή με αγκάλιασε σφιχτά και με κλείδωσε σε ένα σημείο με τα πόδια της για να μην την ξεσκίσω. Την γάμαγα και μπορούσα να νιώσω το σφρίγος και την στενότητα απο το μουνάκι της. Η Άννα όσο την γαμούσα δεν έβγαζε λέξη, απλά με είχε δαγκώσει απαλά στον λαιμό και είχε μείνη στην ίδια θέση σφιχταγκαλιάζοντας με.Παράλληλα όσο την γαμούσα χάιδευα και τα ξανθά μαλλιά της.
Στο πισωκολητό πήρε πολύ καλή θέσή και μπορούσα να βλέπω το όργανό μου μέσα στο μικρό και στενό μουνάκι της. Την γαμούσα ενώ αυτή καθόταν ακούνητη και αμίλητη. Στο μοναδικό σημείο που παρέμβηκε ήταν όταν άρχισα να τρίβω την κωλοτρυπίδα της που ήταν παραβιασμένη σε αρχικό στάδιο. Κατά τα άλλα η αίσθηση όταν την γαμούσα ήταν αρκετά καλή.
Τελευταία στάση ήταν με την Άννα ανάσκελα,όπου την πήρα αρκετά στενά αλλά λόγω του ότι ήταν αμέτοχη και ψυχρή κατόπιν της σήκωσα τα πόδια ψηλά γαμώντας την και βλέποντας το εργαλείο μου να ξεσκίζει το μουνάκι της.
Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το στενό μουνάκι της έριξα μία σεβαστή ποσότητα σπέρματος στο όμορφο και λεπτό κορμάκι της. Η Άννα μπήκε στην ντουζιέρα,πλύθηκε βιαστικά, σκουπίστηκε με χαρτί,ντύθηκε αμίλητη και πήγε να αποχωρήσει. Πριν βγει της έδωσα και ένα χειροφίλημα και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η Άννα εμφανισιακά είναι νόστιμη κοπέλα,με ωραίο σώμα, τόσο από το σαλόνι όσο και στο δωμάτιο είναι ψυχρή και αρκετά σοβαρή, δεν είναι ιδιαίτερα συμμετοχική στην κυρίως πράξη αλλά στο σεξ δεν κλέβει. Έχει μικρό και στενό μουνί και η αίσθηση όταν το γαμάς είναι πολύ καλή.Δεν γλύφει ιδιαίτερα και δεν φιλάει. Σε γενικές γραμμές λαμβάνοντας υπόψιν όλους τους προαναφερθέντες θετικούς και αρνητικούς παράγοντες μπορώ να χαρακτηρίσω την συνεύρεση καλή πλην όμως με σημαντικά περιθώρια βελτιώσεως όσον αφορά την συμμετοχή και την θέρμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού