Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119120
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γραφω κι εγω λοιπον την εμπειρια μου με την Ελενα , αλλα πριν ξεκινησω να γραφω να πω ενα μεγαλο συν για τον χωρου , το οποιο συν ειναι η κυρια της υποδοχης η οποια ειναι ευγενεστατη και γλυκυτατη καθε φορα που παω στο ενλογο καταστημα , ετσι και χθες ηταν απιστευτη καθως οταν με εβαλε στο δωματιο αναψε τα ρεσω κι εβαλε το cd να παιζει λεγοντας μου οτι πολυ σημαντικο γι αυτην ειναι να αισθανεται ο αλλος ανετα και να χαλαρωσει με το ολο περιβαλλον , σημαντικο λοιπον για μενα να δινει σημασια σε αυτες τις μικρες λεπτομερειες .
Και παμε στην Ελενα τωρα η οποια μετα το ντουζακι που εκανε δεν αργησε να ερθει στο δωματιο με το ωραιο μινι φορεματακι της , η Ελενα λοιπον ειναι μια 40αρα καπου εκει την κανω , με απιστευτο σεξυ εκφυλο μουτρακι ... πονηρες και γατισιες ματαρες , κι ομορφα και γλυκα χειλι .... σαν την Ρια Αντωνιου σε μιλφαρα θα την ελεγα , σωμα σχετικα λεπτο προς κανονικο , βυζοι σιλικονουχοι λιγο σκληροι , και κωλαρα πολυ καλη και στρογγυλη .... επειδη με ειχε καυλωσει φουλ το ολο θεαμα ειδικα οταν αρχισε να γδυνεται δεν υπηρξε μασσαζ στο ολο σκηνικο , οποτε ξεκινησαμε με ελαφρο χαμουρεμα καθοτι γλωσσοφιλα δεν δινει πραγμα που με χαλασε καπως , το εργο ξεκινησε ξαπλωνοντας της στο μασσαζοκρεβατο της ανοιξα τα ποδια καλα κι αρχισα να σπατουλαρω το μουνακι της ( ωραιο σχημα με ωραια μουνοχειλα ) για κανα 10λεπτο πραγμα που την καυλωσε κι αυτην καθως εγινε ολιγον μουσκεμα , μετα ετσι οπως ηταν ανασκελα πηγα διπλα της κι αυτη γυρισε το κεγαλι της στα πλαγια και αρχισε να με τσιμπουκωνει ... καλη πιπα θα ελεγα αλλα οχι κατι το κορυφαιο διοτι δεν μου τον εβαζε ολο μεσα ΛύπηΛύπηΛύπη , αφου συνεχισαμε με πιπα λιγο ακομα βαλαμε καποτουλι και ξενινησαμε το γαμησι , πρωτη σταση αυτη στον καναπε με ανοιχτα τα ποδια και εγω να γαζωνω στο χαλαρο , δευτερη σταση στα πλαγια κι εγω να σκιβω να γλειφω τις βυζαρες της ( εχει ωραια μεγαλη η ρωγα οταν την γλειφεις ) και τριτη σταση την εβαλα ορθια με το κορμι της οριζοντιωμενο στο μασσαζοκρεβατο κι εκει ανεβασα στροφες κι εφαγε αρκετες δυνατες πουτσιες , τις οποιες και γουσταρε καθοτι οσο την γαμουσα δυνατα μου ελεγε καυλωμενα .... γαμα την μουναρα μου πουτσαρα μου , γαμησε την την μουναρα μου , κι αν και δεν τις πολυγουσταρω τετοιες ατακες την ωρα του σεξ , μπορω να πω οτι ο τροπος που τα ελεγε και κυριως η χροια της φωνης της οταν τα ελεγε με καυλωνε αρκετα η καυλιαρα , ετσι λοιπον με αυτες τις δυνατες πουτσιες και με αυτα τα καυλολογα απο μερους της μετα απο κανα 10λεπτο εβγαλα το καποτιδιο την ξαπλωσα παλι ανασκελα στο μασσαζοκρεβατο με το κεφαλι της στην ακρη , την εβαλα παλι να με τσιμπουκωσει για λιγο κι οταν αρχισαν να εκτοξευονται τα πρωτα και την πηραν στο στομα αμεσως εστρεψε το κεφαλι της προς την αλλη μερια για να μην τα παρει στο στομα και την κανω χαλια ... πραγμα που με χαλασε καπως διοτι ηθελα να την δω να τα περνει στο στομα , θα ητανε τρελη καυλα αν τελειωνε η συνεδρια με αυτο το εκφυλο μουτρακι με τις απιστευτες ματαρες να τα περνει στο στομα και να με κοιτα με καυλα , anyway δεν εκατσε μακαρι την επομενη φορα .
Ανακεφαλαιωνοντας λοιπον δεν περασα ασχημα καθοτι ειναι ωραια εμπειρια να εισαι με μια τετοια μουναρα 40αρα απο αυτες τις βορειες που χαζευεις στα Mall στα κυριλε εσωρουχαδικα και καυλωνεις ασχημα με το που της δεις , ειναι ωραια εμπειρια να εισαι με εναν τετοιο μουναρο στο δωματιο , στο γαμησι δεν εχει θεμα και αντεχει στις δυνατες στροφες αν βελτιωνε την πιπα της καπως και ηταν πιο θερμη στα φιλια της τοτε θα τιναζε την μπανγκα στον αερα και θα μιλαγαμε για τον απολυτο μουναρο Ναι!Ναι!Ναι! , βεβαια εχουμε ακομα καιρο και μπορει να εξελιχθει η Ελεναρα και να μας τρελανει ακομα πιο πολυ , αξιζει παντως να την δοκιμασει καποιος διοτι ειναι μουναρα και το αξιζει , αυτα λοιπον φιλοι μου για την Ελεναρα μας Καλο καλοκαιρι σε ολους και καλες βουτιες !!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελενα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.272
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PEODAS, ILIAS1339 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2017
Εκφυλη ναι,μιλφαρα ναι, Οχι απ το mall όμως! Απο καμία Πετρούπολη κανα κορυδαλο ίσως
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1